0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Troll Sun White

Białe meble Troll Sun to kolekcja szczególna. Meble z tej serii ewidentnie wyróżniają się na tle innych propozycji, choć z pozoru ich projekty są bardzo zwyczajne. W końcu mowa o w pełni białych meblach dziecięcych wykonanych w stylu skandynawskim – a więc minimalistycznym. Czym zatem wyróżniają się meble Troll Sun White? Przede wszystkim chodzi o wyjątkową jasność bieli, dzięki której meble prezentują się wyjątkowo energetycznie. Wybór łóżeczka czy komody z tej serii sprawi, że pokój stanie się jaśniejszy i weselszy. 

Aktywne filtry

SALE
-10%
Komoda z przewijakiem SUN... Komoda z przewijakiem SUN...
2 299,00 zł 2 069,10 zł
SALE
-10%
Łóżeczko SUN 120x60 white -... Łóżeczko SUN 120x60 white -...
1 469,00 zł 1 322,10 zł

Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieciom służy otoczenie pełne jasnych, ożywczych kolorów, dzięki czemu same również mają więcej energii i lepszy nastrój. Jednak szczególny charakter mebli Troll Sun White wynika nie tylko z koloru. Produkty są również zaprojektowane zgodnie najnowocześniejszymi trendami. Minimalizm to znak rozpoznawczy dzisiejszej mody w urządzaniu wnętrz. Do tego dochodzą lekko zaokrąglone kształty mebli i w ten sposób otrzymujemy produkt odpowiadający najwyżej cenionym trendom ostatnich lat.

Troll Sun White - dlaczego warto?

Meble dziecięce Sun White to alternatywne rozwiązanie dla mebli Sun Natural. Firma Troll zdecydowała się stworzyć dwie oddzielne kolekcje identycznych konstrukcyjnie mebli, które jednak różnią się barwą. O ile meble Sun Natural wyróżnia naturalistyczna barwa, o tyle w przypadku mebli dziecięcych Troll Sun White mamy do czynienia z jaskrawą bielą. Tym samym meble Sun White dedykowane są przede wszystkim pokojom dziecięcym, urządzonym w stylu nowoczesnym, choć przy odpowiedniej aranżacji sprawdzą się również w bardziej klasycznych wnętrzach.