Projekty pokoi dziecięcych

Zastanawiasz się, którą kolekcję mebli wybrać? Czy aby na pewno wszystkie meble, które chcesz kupić, wejdą do pokoju dziecięcego i nie zagracą wnętrza? Jakie meble wybrać i jak je poustawiać, by zaaranżować mało ustawny pokój dziecięcy ze skosami?

Na te oraz inne nurtujące pytania, znajdziesz odpowiedź dzięki projektowi pokoju, który wykonujemy gratis w naszym sklepie dziecięcym w Tarnowskich Górach . Zobacz, dlaczego warto skorzystać z tej opcji i na czym ona polega.

 

 

W czym pomoże Ci projekt pokoju?

  • W podjęciu racjonalnej decyzji zakupowej w kontekście ilości kupowanych mebli.
  • W wybraniu konkretnej kolekcji mebli - poznaj najlepsze inspiracje do pokoju dziecięcego.
  • W podjęciu decyzji dotyczącej wyboru dodatków do pokoju, tak aby wszystko tworzyło razem spójną całość - przedstawimy najlepsze aranżacje pokoju dziecięcego.
  • W zaplanowaniu optymalnego ustawienia mebli, by było ładnie i funkcjonalnie.

-> ZAMÓW PROJEKT

 

 

 

Kiedy skorzystać z usługi projektu pokoju?

Z usługi możesz skorzystać na samym początku, gdy jeszcze nie podjąłeś decyzji dotyczącej zakupu mebli lub na późniejszym etapie, gdy masz już wybrane meble, a chcesz jedynie wybrać odpowiednie dodatki. Pomożemy zaplanować najlepsze aranżacje pokoju dziecięcego.

 

Pokój dziecięcy - ile kosztuje projekt?

Usługa jest całkowicie DARMOWA dla klientów dokonujących zakupów u nas w sklepie na kwotę minimum 6000 zł. Jeśli korzystasz z usługi przed złożeniem zamówienia, wówczas pobieramy zadatek 500 zł. Później przy składaniu zamówienia na meble całość zadatku jest odejmowana od kwoty zamówienia, więc projekt jest całkowicie GRATIS. 

 

W jaki sposób zlecić wykonanie projektu?

Projekt możesz zamówić na naszej stronie www klikając TUTAJ i wybierając odpowiedni wariant projektu lub możesz podjechać osobiście do nas do salonu na rozmowę. Nie trzeba się wcześniej umawiać. Podczas rozmowy szczegółowo omawiamy Twoje preferencje w zakresie wstawianych do pokoju dziecięcego mebli jak i stylu, kolorystyki pokoju oraz dodatków. Wówczas możemy pokazać Ci na żywo pewne rozwiązania u nas w salonie, a tym samym lepiej poznać Twoje preferencje. 

-> ZAMÓW PROJEKT 


Co trzeba mieć przygotowane by zlecić projekt?

Przede wszystkim dokładne wymiary pokoju dziecięcego. Najlepiej wykonać rysunek pomieszczenia i zaznaczyć na nim wszystkie wymiary ścian, okna, drzwi oraz ewentualne kominy. Przy podawaniu wymiaru okien pamiętaj nie tylko o szerokości okna, ale również jego wysokości i o tym, na jakiej wysokości okno znajduje się nad ziemią i w jakiej odległości od ścian. W przypadku skosów w pokoju najlepiej jest narysować przekrój pionowy pokoju, gdzie zaznaczysz wymiar ściany kolankowej (niższa ściana pod skosem), jak również wymierzysz odległość prostego sufitu od ściany naprzeciwko skosu aż do początku skosu. Jeśli pokój dziecięcy już jest fizycznie, a nie jest w trakcie budowy, poprosimy o podesłanie zdjęć z jego wnętrza.


Przy zlecaniu projektu bardzo pomocne jest, gdy masz przygotowane zdjęcia które Ci się podobają, np. z Internetu — to pomoże nam lepiej wyczuć Twoje preferencje. Musimy również określić, jakie bryły mebli dla dzieci mamy umieścić w pokoju, oraz które kolekcje rozważasz. Gdy w pokoju znajdują się już jakieś meble, bardzo prosimy o dokładne ich zwymiarowanie i podesłanie zdjęcia.

 

Jak długo trwa przygotowanie projektu?

Przygotowanie pełnego projektu trwa ok. 3 tygodnie. Zapraszamy wówczas do salonu na prezentację projektu. Jest to czas, kiedy można jeszcze na żywo wprowadzać pewne zmiany do projektu lub wypróbować alternatywne ustawienie mebli. Możemy pokazać Ci zaproponowane przez nas dodatki w projekcie na żywo w salonie. Oczywiście w przypadku, gdy masz do nas daleko, możemy wysłać Ci zdjęcia na maila i omówić projekt pokoju dziecięcego telefonicznie.

Jeśli bardzo spieszy Ci się z terminami, np. ze względu na zbliżający się termin porodu lub remontu, możemy przygotować w czasie krótszym niż 3 tygodnie układ mebli w pomieszczeniu, aby można było złożyć wcześniej zamówienie na meble.

   

Masz do nas pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji :)
Serdecznie Zapraszamy!

Zamów PROJEKT POKOJU