0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Drewniane meble dla niemowlaków Troll

Meble Troll to kompletna oferta produktów, dzięki którym urządzisz pokój dziecięcy. W ofercie naszego sklepu dostępne są meble z kilku kolekcji producenta. Asortyment obejmuje zarówno łóżka, szafy i komody, jak i przewijaki, materace, kołyski i akcesoria. Decydując się na drewniane meble niemowlęce Troll, możesz być niemal pewny, że znajdziesz propozycje, które Cię zadowolą. Różnorodność projektów mebli, a także ich kolorów, sprawia, że bez trudu dopasujesz poszczególne elementy wyposażenia do Twojej wizji aranżacji wnętrza.

Aktywne filtry

Skandynawskie meble z drewna niemowlęce Troll

Oferta producenta mebli dziecięcych Troll to meble wykonane w stylu skandynawskim. Wbrew obiegowej opinii, styl skandynawski nie jest wcale jednorodny, nie opiera się również jedynie na 3 kolorach. Oczywiście biel, czerń i szarość są dominujące, jednak barwa naturalnego drewna to także częste rozwiązanie w przypadku mebli w stylu skandynawskim.

Minimalizm charakterystyczny dla mebli skandynawskich, w przypadku produktów marki Troll uwidacznia się w braku dodatków i ornamentów. Drewniane meble niemowlęce Troll zwykle otwiera się dzięki niewielkim zagłębieniem w konstrukcji, brak natomiast gałek czy klamek.

Jakość mebli Troll została wielokrotnie potwierdzona przez fachowców, a przede wszystkim przez zadowolonych klientów. Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 25 lat. Meble dziecięce Troll pochodzą z Łotwy, a w pierwotnym założeniu miały trafiać głównie na rynek skandynawski. Jednak dzisiaj docierają do dziesiątek krajów na całym świecie, w tym również w Ameryce i Azji.