0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Funkcja tapczanika

Funkcja tapczanika

Materiał dominujący

Materiał dominujący

Rozmiar łóżka

Rozmiar łóżka

Kolekcja Pinio Moon – delikatny i nowoczesny design mebli dla malucha

Nowoczesna, minimalistyczna myśl w projektowaniu wnętrz przejawia się także w meblach dla dzieci. Interesująco kolekcja Pinio Moon łączy w sobie wszystko to, co najlepsze we współczesnym wyposażeniu oraz komfort, bezpieczeństwo i przytulność, jakie wyróżniają sprzęty dla najmłodszych. Warto zdecydować się na te wyjątkowe elementy wyposażenia i bliżej zapoznać się z ofertą naszego sklepu! W My Sweet Room stawiamy przede wszystkim na jakość.

Co jest wyjątkowego w kolekcji mebli Pinio Moon?

Kolekcja mebli dla dzieci Pinio Moon to solidne, precyzyjnie wykonane meble, które spełnią swoją praktyczną funkcję bez najmniejszych zarzutów. Są to meble, które przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom! Sprzęt ten wyróżnia się swoim intrygującym wyglądem, tworząc świeżą, estetyczną przestrzeń, w której każdy maluch może czuć się bardzo swobodnie!

Kolekcję mebli Pinio Moon cechuje bardzo nowoczesny i oryginalny design. Cechą wyróżniającą są tu zaokrąglone kształty i ciekawie wyglądające wycięcia zastosowane w przedniej części dziecięcego łóżeczka. Są to meble nadające pokoikowi iście „księżycowego” charakteru.  Łącząc innowację z umiarkowaniem, ten zestaw mebli stanowi jedną z najbardziej interesujących pozycji na rynku. W kolekcji Pinio Moon znajdują się m.in. szafy, regały, komody, łóżeczko czy przewijak – wszystko, co jest niezbędne w pokoju malucha.

Aktywne filtry

Wszechstronne zastosowanie mebli Pinio Moon

Seria mebli Pinio Moon jest absolutnie kompletna, przez co umożliwi Ci całościowe urządzenie pokoju malucha. Jednak zaletą mebli z tej serii jest uniwersalność ich zastosowania. Doskonale prezentują się w komplecie, jednak pojedyncze meble Pinio Moon świetnie komponują się również z produktami z innych serii. Ich uniwersalność wynika z białej barwy oraz delikatnie zaokrąglonych kształtów. Pasują one zarówno do mebli bardziej kanciastych, jak i jeszcze mocniej zaokrąglonych. Meble z serii Moon to rozwiązania łączące klasykę z nowoczesnością, a wszystko to poprzez innowacyjny minimalizm.

Zaletą mebli Pinio Moon jest nie tylko zachwycająca estetyka. Są one również praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ciche domykanie umożliwia korzystanie z szuflad nawet podczas snu dziecka, bez strachu o jego wybudzenie. Konstrukcja stworzona jest z wysokiej jakości płyt MDF. Daje to gwarancję wytrzymałości mebli i komfortowego korzystania z estetycznych regałów czy szaf przez wiele lat. Meble Pinio Moon spełniają najbardziej restrykcyjne, międzynarodowe normy bezpieczeństwa.