Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień
NOVELIES

NOVELIES

Meble Novelies


Meble Novelies to wyjątkowo ciekawe i estetyczne propozycje do pokoju malucha. W skład kolekcji wchodzą komody, półki, skrzynie na zabawki, łóżeczka i przewijaki. Ich wygląd nawiązuje do stylu skandynawskiego — dominują jasne barwy, głównie biele i szarości, oraz elementy drewniane. Na uwagę zasługują też meble Novelies w wersji dla starszaków. Wśród nich biurka, przestronne szafy czy łóżka z szufladami. Wszystkie zaprojektowane w myśl aktualnych trendów — piękne i funkcjonalne.


Klientów z województwa śląskiego zapraszamy do naszego sklepu. Na ekspozycji obejrzysz meble Novelies, a z pomocą naszych projektantów stworzysz wizualizację 3D pokoju dziecka. Zapraszamy!

Novelies - meble w stylu skandynawskim

Meble Novelies odpowiadają na potrzeby klientów i dlatego też stworzyli serię zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci - która odpowiada wymogom rynku. Wszystkie ich wyroby utrzymywane są w stonowanych barwach i z zachowaniem prostoty. Pamiętaj, że w początkowych miesiącach życia twojego dziecka spokojniejsze barwy mogą pozytywnie wpłynąć na jego cykl snu – a na kolorowe dodatki przyjdzie czas później. W ofercie Novelies znajdziesz łóżka zarówno dla małych, jak i większych już dzieci.

Możesz nabyć także przewijak, skrzynię na zabawki czy komodę. A jeżeli na początku zaopatrzysz się tylko w najpotrzebniejsze meble dla niemowlaka to później możesz bez żadnego problemu uzupełnić swoją kolekcje w kolejne elementy z serii Novelies.

Meble sprzedawane są w korzystnych cenach, gdyż marka dobrze wie, że rodzice boją się inwestować w bardzo drogie produkty dla swoich dorastających dzieci. To wtedy właśnie najłatwiej o zniszczenia i ubytki. Zakup mebli z serii Novelies pozwoli Ci później na łatwe dopasowanie elementów pochodzących z innych kolekcji. W przyszłości możesz dowolnie zmieniać kolory ścian i zasłonek - a Novelies w dalszym ciągu idealnie wpasuje się w każdy wystrój.