0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Troll Lukas

Meble marki Troll z serii Lukas to klasyczna propozycja od tego producenta. Są to meble utrzymane w nowoczesnym designie, uniwersalne i praktyczne. Troll To producent mebli w stylu skandynawskim, co doskonale widać na przykładzie produktów dostępnych w ramach kolekcji Lukas. Dominuje tutaj biel i szarość. Kolory te występują zwykle osobno, gdyż każdy mebel jest utrzymany w jednym kolorze. Wyjątek stanowią wstawki drewniane, pozostawione w barwie naturalnego drewna. Dzięki nim meble Troll Lukas prezentują się wyjątkowo interesująco.

Aktywne filtry

Drewniane meble Troll Lukas

Dostępne w naszej ofercie meble dziecięce Troll Lukas to produkty drewniane. Producent specjalizuje się w konstrukcji mebli właśnie z tego materiału. Najczęściej wykorzystuje drewno brzozowe, i tak też jest w tym przypadku. Drewno brzozowe cechuje się dużą trwałością, dzięki czemu tworzone z niego meble są wytrzymałe. Jednocześnie jest dosyć elastyczne i podatne na obróbkę, co umożliwia konstrukcję mebli o różnorodnych kształtach. Meble Troll Lukas to często konstrukcje o delikatnie zaokrąglonych kształtach, co wpisuje się doskonale w dzisiejsze trendy.

Minimalistyczna, a jednocześnie nowoczesna przykuwająca wzrok estetyka mebli Troll Lukas to jedna z ich największych zalet. Nie można jednak pomijać funkcjonalności mebli Lukas. Głębokie szuflady w komodach, czy wygodne półki w przewijakach sprawiają, że życie staje się prostsze. Meble z serii Lukas są dostępne pojedynczo, a także w zestawach. Rekomendujemy zestaw: łóżeczko-sofa, szafa, komoda i przewijak.