• -15%

Entelo Ergonomiczne krzesło DUO - szary welur - Jasmine

819,00 zł
696,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 696,15 zł

Ergonomiczne krzesło dopasowane do wzrostu dziecka, idealnie podpierające odcinek lędźwiowy, zapewni komfortowe i zdrowe siedzenie Twojego dziecka przy biurku.

Kolor podstawy krzesła i podłokietników
Rozmiar krzesła / wzrost dziecka
Ilość
  wysyłka w 7 dni roboczych

 

Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

 

Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

 

Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

Ergonomiczne krzesło dla dzieci i młodzieży dopasowane idealnie do wzrostu dziecka

Ergonomiczne Krzesło młodzieżowe Duo 

Model krzesła Duo dopasowany do biurek o wysokości 70-82 cm.
Krzesło Duo to mebel, którego parametry zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Produkt ten został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje ergonomię, wysoką jakość wykonania i zastosowanie przy jego produkcji bezpiecznych materiałów. Dostępny jest w rozmiarach 5 oraz 6. Dzięki przemyślanemu profilowaniu krzesło tapicerowane zapewnia prawidłową postawę, co jest bardzo istotne dla zdrowia podczas długich godzin spędzonych w pozycji siedzącej. Ergonomiczny model krzesła Duo zaprojektowany został z myślą o zachowaniu prawidłowej postawy siedzącej dziecka. Krzesło obrotowe dla młodzieży występuje w trzech rodzajach tkanin, a także trzech kolorach komponentów do wyboru. Dostępne kolory komponentów to: szary, czarny oraz biały.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar krzesła do wzrostu użytkownika?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, aby krzesło było odpowiednio dopasowane do wzrostu użytkownika. Rozmiary Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn, uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

Zdrowe plecy, maksimum komfortu

Wklęsło - wypukła forma oparcia zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa, dając użytkownikowi maksymalne odciążenie kręgosłupa. Wypukła część siedziska na wysokości odcinka lędźwiowego umożliwia prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków pozostawiając je w naturalnej pozycji. Dobre Krzesło dba o odcinek piersiowy, lędźwiowy oraz krzyżowy.

Krzesło Duo uzupełnione zostało w kółka, które ułatwiają poruszanie się po pomieszczeniu, a także przysuwanie się do biurka. Dodatkowo szare krzesło do biurka dla młodzieży zapewnia swobodny obrót o 360 stopni, a także posiada regulowane podłokietniki, co umożliwia łatwiejsze wsuwanie krzesła pod biurko. Podstawę tego krzesła stanowi pięcioramienna baza tzw. krzyżak zakończony kółkami o średnicy o średnicy 50 mm. Kółka dostępne przy tym modelu krzesła tapicerowanego szarego są miękkie i nie sprawiają trudności przy poruszaniu się po powierzchniach twardych oraz wykładzinach.

 Dane techniczne krzesła Duo:

• Regulowana wysokość siedziska

• Regulowane, twarde podłokietniki

• Miękkie kółka

• Maksymalne obciążenie: 110 kg

• Gwarancja 2 lata

• Elegancka i odporna tkanina

Odporna tkanina i łatwe czyszczenie

Specyfikacja tkaniny Jasmine
Kolor: szary
Kolor przeszyć: biały
Kolor lamówki: biały
Gramatura: 250 g/m2
Skład: 100% poliester
Ścieralność: 100 000 cykli
Tkanina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1