• -15%

Entelo Ergonomiczne krzesło DUO - szary welur - Velvet

819,00 zł
696,15 zł Zniżka 15%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 696,15 zł

Ergonomiczne krzesło dopasowane do wzrostu dziecka, idealnie podpierające odcinek lędźwiowy, zapewni komfortowe i zdrowe siedzenie Twojego dziecka przy biurku.

Kolor podstawy krzesła i podłokietników
Rozmiar krzesła / wzrost dziecka
Ilość
  wysyłka w 7 dni roboczych

 

Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

 

Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

 

Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

Ergonomiczne krzesło dla dzieci i młodzieży dopasowane idealnie do wzrostu dziecka

Ergonomiczne Krzesło młodzieżowe Duo 

Model krzesła Duo dopasowany do biurek o wysokości 70-82 cm.
Krzesło Duo to mebel, którego parametry zapewniają wygodę i komfort użytkowania. Produkt ten został zaprojektowany oraz wyprodukowany w Polsce, co gwarantuje ergonomię, wysoką jakość wykonania i zastosowanie przy jego produkcji bezpiecznych materiałów. Dostępny jest w rozmiarach 5 oraz 6. Dzięki przemyślanemu profilowaniu krzesło tapicerowane zapewnia prawidłową postawę, co jest bardzo istotne dla zdrowia podczas długich godzin spędzonych w pozycji siedzącej. Ergonomiczny model krzesła Duo zaprojektowany został z myślą o zachowaniu prawidłowej postawy siedzącej dziecka. Krzesło obrotowe dla młodzieży występuje w trzech rodzajach tkanin, a także trzech kolorach komponentów do wyboru. Dostępne kolory komponentów to: szary, czarny oraz biały.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar krzesła do wzrostu użytkownika?

Kręgosłup jako główny stabilizator ciała wymaga wsparcia. Z punktu ergonomii jest to niezwykle ważne, aby krzesło było odpowiednio dopasowane do wzrostu użytkownika. Rozmiary Krzeseł są zaprojektowane w taki sposób, wspierały kręgosłup poprzez zachowanie krzywizn, uwypukleń, które odzwierciadlają naturalne ułożenie kręgosłupa.

Zdrowe plecy, maksimum komfortu

Wklęsło - wypukła forma oparcia zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa, dając użytkownikowi maksymalne odciążenie kręgosłupa. Wypukła część siedziska na wysokości odcinka lędźwiowego umożliwia prawidłowe umieszczenie nóg i pośladków pozostawiając je w naturalnej pozycji. Dobre Krzesło dba o odcinek piersiowy, lędźwiowy oraz krzyżowy.

Krzesło Duo uzupełnione zostało w kółka, które ułatwiają poruszanie się po pomieszczeniu, a także przysuwanie się do biurka. Dodatkowo szare krzesło do biurka dla młodzieży zapewnia swobodny obrót o 360 stopni, a także posiada regulowane podłokietniki, co umożliwia łatwiejsze wsuwanie krzesła pod biurko. Podstawę tego krzesła stanowi pięcioramienna baza tzw. krzyżak zakończony kółkami o średnicy o średnicy 50 mm. Kółka dostępne przy tym modelu krzesła tapicerowanego szarego są miękkie i nie sprawiają trudności przy poruszaniu się po powierzchniach twardych oraz wykładzinach.

 Dane techniczne krzesła Duo:

• Regulowana wysokość siedziska

• Regulowane, twarde podłokietniki

• Miękkie kółka

• Maksymalne obciążenie: 110 kg

• Gwarancja 2 lata

• Elegancka i odporna tkanina

Odporna tkanina i łatwe czyszczenie

Specyfikacja tkaniny Velvet
Kolor: szary
Kolor przeszyć: szary
Kolor stębnowania: szary
Gramatura: 430 g/m2
Skład: 100% poliester
Ścieralność: 100 000 cykli
Tkanina przeszła test zapalności zgodnie z normą EN1021-1

WATER REPELLEND Tkanina VELVET pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału.