Podwójne łóżko Dream Nuki białe

  4 599,00 zł
  Brutto

  Oryginalny projekt, biały kolor, brak widocznych mocowań, lekka konstrukcja i wytrzymałość – to najważniejsze cechy tego łóżka! 

  Rozmiar łóżka
  Ilość
    Czas dostawy: 4-6 tygodni

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Podwójne łóżko Dream Nuki białe  Klasyczne, białe podwójne łóżko DREAM w stylu skandynawskim dedykowane dla dwóch dorosłych osób idealnie sprawdzi się w Twojej sypialni! Łóżko wykonane ze sklejki brzozowej o grubości 24 milimetrów, łączy naszą miłość do skandynawskiego stylu z możliwościami, jakie daje współczesna technologia.

  Łóżko ma niewidoczne mocowania, jest ręcznie szlifowane i lakierowane bezpiecznymi lakierami i olejami. Z wyglądu jest lekkie i delikatne, a przy tym ma niesamowitą wytrzymałość – dzięki temu, że dno łóżka również wykonane jest z brzozowej sklejki, z łatwością zniesie ciężar dwóch dorosłych osób.   RADOŚĆ UŻYWANIA 

  - Lekka forma

  - Wytrzymałość do 250 kg

  - Brak widocznych mocowań 

  - Intuicyjna instrukcja montażu

  - Szybki montaż

  - Zaokrąglone krawędzie 

  - Gładka powierzchnia  Łóżko dostępne jest w rozmiarach do których można dobrać materace marki HEVEA, dzięki którym każdy doskonale się tu wyśpi. Chętnie pomożemy Ci dobrać właściwy materac, napisz do nas!  Podwójne łóżko DREAM dostarczane jest w trzech kartonach i nadaje się do samodzielnego montażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i intuicyjnej instrukcji, czas złożenia łóżka szacuje się na 25-40 minut w zależności od nabytych umiejętności manualnych ;)

  Łóżko DREAM dostępne jest w 4 rozmiarach 200X140, 200x160, 200x180 i 200x200 cm, aby idealnie dopasować się to Waszych potrzeb i możliwości Waszego wnętrza.

  Jeśli potrzebujesz większego łóżka napisz do nas.

  Łóżka podwójne są dodatkowo wzmocnione, wykonane z brzozowej sklejki o grubości 24mm.

  Do łóżka DOUBLE DREAM można dodać dwie szuflady DREAM. Szuflady zostały tak zaprojektowane, aby mogły się wsunąć głębiej pod łóżko i nie zakłócały lekkiej formy łóżka.   SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

  Typ materiału: brzozowa sklejka

  Wykonanie: ręcznie szlifowany mebel, produkowany na zamówienie

  Sposób użytkowania: przecierać wilgotną szmatką

  Termin realizacji: 4-6 tygodni

  Bezpieczeństwo: zaokrąglone krawędzie

  EAN: 5903317260004