Pinio Łóżko domek 160x70 z szufladą

1 258,54 zł
1 069,76 zł Zniżka 15%

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 1 069,76 zł

Wyjątkowe łóżko domek w rozmiarze 160x70 z szufladą, która może służyć jako pojemnik na pościel lub jako drugie spanie. Z wieloma różnymi kombinacjami barierek ochronnych.

Barierki
Rodzaj barierki
Ilość
  wysyłka w 2-4 tygodnie

 

Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

 

Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

 

Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

Łóżko domek 160x70 z szufladą - idealne łóżko dla dwulatka / trzylatka

Piękne łóżko domek w stylu skandynawskim stanie się prawdziwą ozdobą pokoju dziecięcego. Łóżko jest nie tylko miejscem do spania, ale również staje się kreatywną przestrzenią do zabawy. Zarzuć na górę chustę lub koc i spraw, że łóżko przekształci się w super bazę do zabawy lub kryjówkę.

Wielość wariantów

Łóżko Pinio dostępne jest w kolorze naturalnego drewna, malowanego lakierem bezbarwnym. Do łóżka można dobrać barierki zabezpieczające w różnym stylu i w różnych kolorach.

Barierki można dowolnie montować lub potem demontować, pozostają potem niewielkie otwory po wkrętach w niewidocznych miejscach.

Do łóżka dołączona jest szuflada która będzie pełnić funkcję pojemnika na pościel lub wyposażona w materac, może pełnić funkcję drugiego spania. Do szuflady pasuje materac o wymiarach 150x70. Szuflada jest wyposażona w ciche kółeczka, nie ma prowadnic, zatem można ją swobodnie wysunąć na czas sprzątania.


Stelaż łóżka można zamontować na dwóch poziomach, albo zaraz przy ziemi (wówczas nie ma możliwości wsunięcia szuflady) lub wyżej - wówczas można swobodnie wsunąć szufladę. W trakcie użytkowania łóżka można swobodnie zmieniać ustawienia stelaża.

Wysoka jakość wykonania

To co wyróżnia łóżka domki Pinio to fakt, że są one wykonywane z drewna sosnowego klejonego wzdłużnie, co powoduje że drewno nie będzie się wypaczało, wyginało, a tym samym jego wytrzymałość jest dużo mocniejsza

Wszystkie połączenia w łóżkach są wykonane na najwyższej jakości okuciach niemieckiej firmy Häfele, okucia są niewidoczne od zewnętrz łóżek, co podwyższa walory estetyczne.

WYSYŁKA 24H ŁÓŻKA Z BARIERKAMI BASIC BIAŁE I CLASSIC BIAŁA, NA POZOSTAŁE BARIERKI CZAS OCZEKIWANIA 4-6 TYGODNI

Materiał: 100% Drewno sosnowe

Wymiary:

szerokość: 166 cm

głębokość: 77 cm

wysokość całkowita: 141,8 cm

wysokość do początku skosu dachu: 101 cm


Masz dwu- trzylatka? Dlaczego to łóżko domek to idealne łóżko dla kilkulatka

1/ Łóżko posiada możliwość zamontowania barierek ochronnych, co zapobiegnie wypadnięciu Twojego malucha z łóżka.

2/ Łóżko ma stosunkowo nisko stelaż nad ziemią, co ułatwi maluchowi swobodne wchodzenie i wychodzenie.

3/ To nie jest tylko zwykły meble - ale to łóżko -zabawka, które dodatkowo sprawi przyjemność Twojemu dziecku. Dziecko poczuje, że to łóżeczko jest "jego" , a tym samym jest większa szansa na to, że chętnie będzie w nim samodzielnie spało ;)

4/ W szufladzie do łóżka możesz włożyć drugi materac i szuflada to może pełnić funkcję drugiego spania. Przyda się to szczególnie gdy kładziesz się koło dziecka przy jego usypianiu, lub chodzisz do dziecka w nocy gdy się przebudza. Drugie spanie przyda się również gdy podejmujecie gości u siebie w domu.

5/ Ten rozmiar doskonale się sprawdzi gdy masz w domu kilkulatka - posłuży mu do około 7-go/8-go roku życia. Rozmiar 160x70 jest optymalny, gdyż nie zabiera za dużo wolnej przestrzeni w pokoju, jednocześnie kilkulatek nie gubi się w tym łóżeczku, tak jak to bywa w przypadku większych łóżek.