Drabinka gimnastyczna czarna FUNACTIVE HOME GYM Nuki

  Drabinka gimnastyczna czarna FUNACTIVE HOME GYM Nuki

  2 099,00 zł
  Brutto

  Drabinka gimnastyczna dla dzieci

  Wysokość
  Biurko
  Kolor drążków
  Ilość
    Wysyłka w 2/4 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Drabinka gimnastyczna FUNACTIVE HOME GYM

  Lubisz kreatywne i praktyczne rozwiązania? Drabinka gimanstyczna z kolekcji HOME GYM właśnie do takich należy - przede wszystkim tworzy przestrzeń, zachęcającą dziecko do ćwiczeń i gimnastyki, ale w kilka chwil może stać się miejscem do nauki. Możesz wybrać opcję z kompatybilnym blatem i kupić mebel wielofunkcyjny.

  Stworzyliśmy projekt w zgodzie ze stabilną konstrukcją, wsparciem aktywności, nauki oraz minimalistyczna stylistyką. Rozwój przez zabawę to główna wartość, na której nam zależało i cel udało nam się uzyskać.

  Huśtawka FUNACTIVE została stworzona z myślą o dzieciach i ich niezaspokojonej potrzebie ruchu, jak również nastolatkach, które mogą rozwijać swoje umiejętności sportowe, a także ich rodzicach, którzy mogą zasięgnąć aktywności nawet w zaciszu domowym.

  Do jakich aktywności wykorzystać drabinkę gimnastyczną? Do rozciągania, ćwiczeń siłowych, jogi, gimnastyki artystycznej, baletu i fitnessu. Wszechstronne wykorzystanie pozwala na korzystanie przez wielu użytkowników.

  Dla bezpieczeństwa młodszych użytkowników, istnieje możliwość demontażu części drążków. Podążając za rozwojem dziecka, stworzyliśmy możliwość dokupienia blatu, z którym stworzysz biurko - jego kształt i wielkość tworzy przestrzeń idealną do kreatywnych zabaw i nauki. Ten element sprawdzi się również u dorosłych, którzy chcą pracować na stojąco.

  Dodatkowo masz możliwość dopasowania drabinki pod swoją wizję - wybierz kolor drążków czarny, bądź naturalny i stwórz mebel idealny dla Siebie!

  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

  Szerokość: 77 cm

  Głębokość: 36 cm

  Obciążenie: do 120 kg

  Wiek: +3

  Typ materiału: drewno bukowe, sklejka brzozowa

  Sposób użytkowania: zabrudzenia i kurz usuniesz z powierzchni lekko wilgotną szmatką

  Czas montażu: 25-30 minut

  Termin realizacji: 2-4 tygodnie