0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł
Drewniana pizza do...

Drewniana pizza do krojenia, JABADABADO

1-7 kwietnia przerwa urlopowa I wysyłki będą realizowane od 11 kwietnia
119,00 zł
Brutto
Ilość:

Czas na pizzę! Ta włoska potrawa skradła serca tych małych i dużych, jaka jest Twoja ulubiona? Kawałki pizzy połączone są rzepem, dzięki czemu krojenie sprawia wrażenie bardziej naturalnego. W zestawie dodatki do pizzy, aby można było stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję.
W zestawie:
- 3 pieczarki,
- 3 kawałki salami,
-3 kawałki cebuli,
-3 liście sałaty,
- 3 kawałki ananasa,
-3 oliwki
Odwiedziny w pizzerii to zawsze przyjemne doświadczenia – maluchy kochają pizzę. Z zestawem od skandynawskiej marki Jabadabado mogą ją samodzielnie skomponować i profesjonalnie podać. Dodatki do pizzy zachęcają do kreowania różnych pozycji w menu domowej pizzerii. Cały zestaw wykonany jest z drewna, gwarantującego solidność i trwałość zabawki. Elementy pizzy, którą można kroić, połączone są za sprawą rzepów. Dzięki nim zaraz po podaniu pizzy można ją złożyć na nowo i kroić jeszcze raz!
Wiek: 2+
Wymiary: 28 x 23 x 4 cm
Jabadabado to szwedzka firma istniejąca na rynku od 1993 roku specjalizująca się w projektowaniu i produkcji zabawek drewnianych, elementów wyposażenia pokoi dziecięcych. Wszystkie produkty Jabadabado cechuje oryginalny design, piękna kolorystyka i niezwykle staranne wykonanie. Wszystkie zabawki marki Jabadabado stworzone są z myślą o dzieciach i pobudzają do kreatywnej zabawy.
W7163
10 Przedmioty

Bestsellery

  • BESTSELLERY