0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł
Cotton Balls Mariposa -...

Cotton Balls Mariposa - zestaw 20 lampek

Lampki cotton ball lights to najbardziej dekoracyjne oświetlenie, jakie jest dostępne w sklepach. Idealnie nadają się jako nocne oświetlenie pokoju dziecięcego, pomocne przy karmieniu maluszków - nie rażą malutkich oczek, pozwalają spokojnie zasypiać niemowlętom. Sprawdzają się w 100% również w pokoikach starszych dzieci - są doskonałe jako nastrojowe światło, rozsiewając delikatny blask i promyczki światła przenikające przez splot bawełnianych nitek.
119,00 zł
Brutto
Ilość:

Lampki cotton ball lights to najbardziej dekoracyjne oświetlenie, jakie jest dostępne w sklepach. Dzięki możliwości tworzenia nieskończonej ilości kompozycji kolorystycznych, pasują do każdego wystroju domu.

Oryginalne lampki cotton balls to ręcznie tworzone kulki – klosze ze splotu nitek bawełnianych. Technika ich wykonania gwarantuje, że będą się Państwo cieszyć przepięknym blaskiem, rozświetlającym wieczory.

Cotton ballsy idealnie nadają się jako nocne oświetlenie pokoju dziecięcego, doskonałe jako lampki nocne, pomocne przy karmieniu maluszków - nie rażą malutkich oczek, pozwalają spokojnie zasypiać niemowlętom. Sprawdzają się w 100 % jako nocne oświetlenie w pokoju noworodka.
Zawartość zestawu lampek cotton balls:

  • kabel z odpowiednią ilością żarówek w stosunku do liczby kul bawełnianych w rozmiarze +/- 6 cm średnicy, (przewód 20 lampek),
  • 5 sztuk żarówek zapasowych,
  • ozdobne opakowanie z nadrukowaną na pudełku instrukcją montażu.

Zestaw lampek cotton ball lights jest do samodzielnego montażu - kule bawełniane można układać wzdłuż przewodu w dowolnej kolejności, a następnie przekładać według swojego pomysłu, tworząc jedyną w swoim rodzaju kompozycję.

0000000046
15 Przedmioty

Bestsellery

  • BESTSELLERY