Tapeta Herons - Dekornik

  278,40 zł
  Brutto
  Fantastycznie będzie wyglądać z delikatnymi klasycznymi meblami, szczególnie z tymi z naturalnego drewna oraz z białym, kremowymi dodatkami.


  UWAGA!  Nie przyjmujemy zwrotów brytów tapety. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy. W razie wątpliwości prosimy o kontakt celem zamówienia próbek tapety.

  Ilość
    wysyłka w 7 dni roboczych

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Tapeta Herons - Dekornik  Na tę tapetę czekaliśmy ładne parę lat! Dlaczego? musiała być idealna, bo motyw czapli jest ponadczasowy, klasyczny i bardzo „classy”. Fantastycznie będzie wyglądać z delikatnymi klasycznymi meblami, szczególnie z tymi z naturalnego drewna oraz z białym, kremowymi dodatkami. Ideał.  TECHNICZNIE:

  - Tapeta jest podzielona na pasy (bryty):

  - Wysokość: 280 cm

  - Szerokość: 100 cm

  - Podana cena dotyczy jednego brytu.  Pasy nadają się do każdego standardowego mieszkania – spadów mamy maksymalnie 20 cm na wysokość. Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, nie doszacować, przeoczyć. Wąskie pasy tapety gwarantują to, że tapetę dopasujemy prawie idealnie do szerokości ściany. A zapętlony wzór – każdy z pasów wygląda identycznie – sprawia, że elementy wzoru idealnie układają się na ścianie, jeśli kleimy tapetę od sufitu (oczywiście na ścianie bez skosów). Dzięki temu nadwyżek materiału jest naprawdę niewiele.  Z czego wykonana jest tapeta?  Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapetę drukujemy w pasach które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA (polecamy ten od firmy Flugger, nr 377, fantastyczny! – to nie jest reklama, sami używaliśmy produktów kilku producentów i ten ma świetną konsystencję, bardzo ułatwia montaż.)  W przypadku niestandardowych wymiarów ściany istnieje możliwość zamówienia indywidualnego (pod wymiar). W takich sytuacjach prosimy o wiadomość.  Uwaga, przed naklejeniem tapety – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.  Masz jeszcze pytania? Napisz do nas.