Huśtawka Circle Swing Qactus - Kolory

  229,00 zł
  Brutto

  Ta huśtawka marki Qactus, charakteryzuje się tapicerowanym na zakładkę, okrągłym siedziskiem.

  Dostosowywanie produktu

  • Maks. 250 znaków
  Wysokość pomieszczenia
  Kolor lin
  Hak sufitowy
  Ilość
    wysyłka w 10-14 dni roboczych

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Huśtawka Circle Swing - Kolory  Jeśli przywiązujesz dużą wagę do jakości i estetyki wykonania, huśtawka CIRCLE SWING jest właśnie tym, czego szukasz dla swojego dziecka. Nasz produkt znacząco różni się od dostępnych na rynku huśtawek. Dlaczego? O tym poniżej...

  Ta huśtawka marki Qactus, charakteryzuje się tapicerowanym na zakładkę, okrągłym siedziskiem. Grube, podwójne, bawełniane liny, na których wisi huśtawka, częściowo okrywa materiałowy ochraniacz. Pod siedziskiem liny mogą być zawiązane są w supeł lub rozpuszczone w ozdobnego chwosta. Dzięki swej prostocie, CIRCLE SWING wpasuje się w każde wnętrze. Pokochają ją zarówno chłopcy jak i dziewczynki. 

   

    

  Możesz wybrać wszystko, kolor tkaniny, lin, drewna i ochraniacza na liny. Jeśli masz swoją wizję idealnej huśtawki CIRCLE, możesz ją stworzyć. To znakomita zabawa, także dla dziecka, które może brać udział w powstawaniu wymarzonej huśtawki. Możliwości łączenia są nieograniczone, więc do dzieła!

  Jednak abyśmy mogli ją dla Ciebie wykonać, musisz najpierw wybrać kilka wariantów. To trudne? Nic bardziej mylnego. Pomożemy!

   

  WYBIERZ KOLOR TKANINY


  Tkanina, z której wykonane jest siedzisko i ochraniacz na liny to miękki, puszysty i przyjemny w dotyku, niezwykle gruby welur tapicerski o strukturze pluszu. Wyróżnia się szlachetną strukturą wykończenia. Dla rodziców, nie bez znaczenia jest fakt, że posiada on właściwości Cleanaboo, dzięki którym tkanina ma zwiększoną odporność na zabrudzenia i jest łatwa do czyszczenia.

  Do wyboru: Jasny brudny róż, ciemny brudny róż, ciemny róż wrzosowy, liliowy, kremowy, jasny beżowy, jasny karmelowy brąz, ciemny brązowy, musztardowy, turkusowy, niebieski, błękitny, niebiesko-szary, jasny szary, ciemny szary, czarny, miętowy, zielony oliwkowy ciemny, zielony butelkowy.

   

  Żaden wymarzony kolor nie jest już straszny ;)

   

  Masz do wyboru kilkanaście kolorów. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat tkanin, z których wykonujemy nasze tapicerowane huśtawki lub bliżej obejrzeć kolory zapraszamy tutaj.

   

  WYBIERZ KOLOR KEDRY


  Kedra (biza) to lamówka, wykonana z tej samej tkaniny co siedzisko, służąca do estetycznego wykończenia huśtawki. Możesz wybrać kedrę w tym samym kolorze co siedzisko, lub w zupełnie innym - kontrastowym. W ten sposób można uzyskać ciekawy i niepowtarzalny efekt. 

  Do wyboru: Jasny brudny róż, ciemny brudny róż, ciemny róż wrzosowy, liliowy, kremowy, jasny beżowy, jasny karmelowy brąz, ciemny brązowy, musztardowy, turkusowy, niebieski, błękitny, niebiesko-szary, jasny szary, ciemny szary, czarny, miętowy, zielony oliwkowy ciemny, zielony butelkowy.

   

  WYBIERZ KOLOR DREWNA


  Twoja huśtawka może mieć drewnianą podstawę malowaną w kolorze białym, czarnym lub zachowane naturalne drewno.

  Do malowania używamy tylko farb bezpiecznych dla dzieci, posiadających atesty i spełniających normy "bezpieczeństwo zabawek".

  Naturalne drewno jest zabezpieczane specjalnym olejem, przeznaczonym nawet do kontaktu z żywnością.

  Do wyboru: Białe, naturalne, czarne

   

  WYBIERZ KOLOR LIN


  Nasze huśtawki wieszamy na podwójnych linach, dzięki czemu są bezpieczniejsze i wytrzymują duże obciążenia. Standardowo, używamy grubych, miękkich, naturalnych, niebarwionych bawełnianych lin. Jeśli chcesz, możesz również wybrać wariant huśtawki z czarnymi bawełnianymi linami.

   

  TKANINOWY OCHRANIACZ NA LINY


  Tkaninowy ochraniacz, pełni zarówno funkcję ozdobną jak i praktyczną, ponieważ chroni liny przed zabrudzeniem. Możesz wybrać "getrę" w kolorze siedziska lub w dowolnym innym dostępnym kolorze.

  Do wyboru: Jasny brudny róż, ciemny brudny róż, ciemny róż wrzosowy, liliowy, kremowy, jasny beżowy, jasny karmelowy brąz, ciemny brązowy, musztardowy, turkusowy, niebieski, błękitny, niebiesko-szary, jasny szary, ciemny szary, czarny, miętowy, zielony oliwkowy ciemny, zielony butelkowy

   

  ZAKOŃCZENIE LIN POD SIEDZISKIEM


  Jeśli wolisz minimalistyczne rozwiązania, liny pod drewnianym siedziskiem Twojej huśtawki, mogą być zawiązane w supeł. Jeśli jednak wolisz bardziej romantyczny look, liny mogą być rozpuszczone w ozdobny chwost. 

   

  WYSOKOŚĆ POMIESZCZENIA


  Dostosujemy również długość lin, na których zawiśnie Twoja huśtawka. Masz do wyboru 3 najczęściej spotykane wysokości pomieszczenia. Jeśli jednak potrzebujesz innej długości lin, skontaktuj się z nami. Siedzisko znajduje się na wysokości około 45-50 cm od podłogi. Ponieważ liny są z przędzy bawełnianej, podczas użytkowania mogą ulec wydłużeniu (od 5 do 25 cm, w zależności od wagi użytkowników huśtawki).

   


   Wszystkie huśtawki wykonujemy ręcznie, dlatego każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

   

   ROZWÓJ I ZABAWA


  Nie od dziś wiadomo, że huśtanie wspiera rozwój fizyczny i koordynację dzieci na każdym etapie rozwoju, a przy tym przynosi po prostu wiele radości. Jesteśmy dumni ze stworzenia niebanalnej huśtawki, która z pewnością dostarczy wiele uśmiechu naszym małym i dużym klientom.

  Daj się ponieść swojemu dziecku!

     DANE TECHNICZNE

  PRZEZNACZENIE +3 lata
  KOLOR TKANINY DO WYBORU: jasny brudny róż, ciemny brudny róż,  ciemny róż wrzosowy, liliowy, kremowy,  jasny beżowy,  jasny karmelowy brąz,  ciemny brązowy,  musztardowy,  turkusowy,  niebieski,  błękitny, niebiesko-szary,  jasny szary,  ciemny szary, czarny, miętowy, zielony oliwkowy ciemny, zielony butelkowy
  WYMIARY ŚREDNICA OK. 30 cm
  ROZSTAW HAKÓW JEDEN HAK
  DREWNO DO WYBORU
  LINY PODWÓJNE BAWEŁNIANE, do wyboru 3 najczęściej spotykane wysokości pomieszczenia. Siedzisko znajduje się około 45-50 cm od podłogi. Podczas użytkowania mogą ulec wydłużeniu (od 5 do 25 cm, w zależności od wagi użytkowników huśtawki).
  WYTRZYMAŁOŚĆ 100 kg
  DODATKOWE WYPOSAŻENIE OCYNKOWANY KARABIŃCZYK
  OSTRZEŻENIE Do użytku WYŁĄCZNIE pod nadzorem osoby dorosłej. Każdorazowo, sprawdzić prawidłowość montażu huśtawki i jej elementów. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, nie korzystać z huśtawki