Huśtawki i hamaki

Huśtawki dla dzieci – źródło beztroskiej zabawy

 

Nie ma zabawek, które by bardziej kojarzyły się z beztroskim dzieciństwem niż huśtawki dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz modele wykonane z naturalnych, trwałych, odpornych na obciążenia i nietoksycznych materiałów, które sprawdzą się zarówno do pokoju dziecka, jak i ogrodu czy tarasu. W drugim przypadku należy zaopatrzyć się w solidny stelaż. Montując huśtawkę w pokoju, koniecznie trzeba wybrać mocne haki, na których zawiśnie huśtawka, ważne jednak by nie powodowały obcierania liny.  

 

Huśtawki dla dzieci – od pierwszego roku życia

 

Kiedy już dziecko swobodnie siedzi, można sadzać je w huśtawce. Taki element w pokoju będzie dla niego źródłem rozrywki. Ponadto wpływa na rozwijanie wyobraźni przestrzennej. W naszej ofercie znalazły się huśtawki bez oparcia, a także modele z oparciem. Pierwsze są przeznaczone dla dzieci kilkuletnich, drugie mogą być użytkowane nawet przez roczne dzieci, oczywiście zawsze pod ścisłym nadzorem rodziców lub opiekunów.

 

Huśtawki dla dzieci – wygoda i piękny design

 

Huśtawka wykonana z drewna z miękką poduszką wypełnioną pianką jest bardzo wygodna. Beztroska zabawa może zatem trwać bardzo długo bez obtarć czy odcisków. Można wybrać model bawełniano-lniany, który jest bezpieczny dla skóry, a dodatkowo bardzo łatwy w czyszczeniu. Warto zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie huśtawki, które w przypadku modeli materiałowych wynosi nawet do 30 kg, natomiast drewnianych, nawet do 90 kg. Gustowne modele o prostym designie uzupełnią pokój dziecka zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym i minimalistycznym stylu.