Skandynawskie łóżko Dream Nuki róża

  3 699,00 zł
  Brutto

  Oryginalny projekt, delikatny różowy kolor, brak widocznych mocowań, lekka konstrukcja i wytrzymałość nawet do 150 kg – to najważniejsze cechy tego łóżka! 

  Rozmiar łóżka
  Szuflada
  Boki
  Ilość
    Czas dostawy: 4-6 tygodni

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Skandynawskie Łóżko Dream róża  Klasyczne łóżko w stylu skandynawskim DREAM w pięknym, delikatnie różowym kolorze. Idealnie sprawdzi się w pokoju małej królewny lub nastolatki. Naszym priorytetem przy projektowaniu było bezpieczeństwo - zaokrąglone, ręcznie szlifowane krawędzie, naturalne lakiery wodne i oleje, idealnie gładka powierzchnia i brak widocznych mocowań to cechy, które sprawią, że można z niego korzystać bez obaw.   Łóżko wykonaliśmy ze sklejki brzozowej łącząc naszą miłość do skandynawskiego stylu z możliwościami, jakie daje współczesna technologia. Z wyglądu jest lekkie i delikatne, a przy tym ma niesamowitą wytrzymałość – dzięki temu, że dno łóżka w całości wykonane jest ze sklejki, z łatwością zniesie ciężar nawet do 150 kg. Łóżko można również dopasować do swoich potrzeb – dostępne jest w 5 rozmiarach i w trzech kombinacjach – z wyższym bokiem lewym, prawym lub symetryczne. Idealnie pasują do niego materace marki HEVEA, dzięki którym każdy doskonale się tu wyśpi. Oczywiście chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni materac, napisz do nas.  Łóżko DREAM doskonale sprawdzi się zarówno w pokoju małego dziecka, jak i nastolatka, a nawet w dorosłej sypialni. Przekonajcie się sami, jaką radość da wam jego używanie!   RADOŚĆ UŻYWANIA 

  - Brak widocznych mocowań 

  - Intuicyjna instrukcja montażu

  - Szybki montaż: 20-30 minut

  - Wytrzymałość do 150 kg

  - Zaokrąglone krawędzie 

  - Gładka powierzchnia

  - Bezpieczeństwo  Łóżko DREAM dostarczane jest w dwóch kartonach i nadaje się do samodzielnego montażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i intuicyjnej instrukcji, czas złożenia łóżka szacuje się na 20-30 minut w zależności od umiejętności manualnych ;)  Łóżko dostępne w kilku rozmiarach, aby idealnie dopasować się to Waszych potrzeb. 

  Łóżka dla dzieci dostępne są w rozmiarach: 140x70cm, 160x80cm – rekomendujemy dla dzieci w wielu 3 - 6 lat

  Łóżka dla starszaków, nastolatków i młodzieży: 180x90cm, 200x90cm, 200x120cm – rekomendujemy od 6tego roku życia

  Łóżka podwójne są dodatkowo wzmocnione, wykonane ze sklejki o grubości 24mm i dostępne w wariancie symetrycznym o wymiarach: 200x140cm, 200x160cm.  Łóżko DREAM możesz dopasować do swojego wnętrza. Dla zachowania pełnej harmonii łóżka dostępne są w wariancie z lewym bokiem wyższym, dzięki czemu idealnie nadają się do ustawienia w lewym narożniku pokoju. Opcja z prawym wyższym bokiem najlepiej sprawdzi się po prawej stronie pokoju, a wariant symetryczny daje dowolność ustawień i modyfikacji. 

  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

  Typ materiału: brzozowa sklejka

  Wykonanie: ręcznie szlifowany mebel, produkowany na zamówienie

  Rekomendowana wysokość materaca: dla szerokości 70cm oraz 80cm wysokość 9-14cm, dla szerokości 90cm wysokość 14-20cm

  Sposób użytkowania: przecierać wilgotną szmatką

  Termin realizacji: 4-6 tygodni

  Bezpieczeństwo: wykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie