Lista produktów wg marki VOX

Meble z kolekcji Vox projektowane są zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców. Autorzy mają świadomość, że ich produkty muszą być szczególnie wytrzymałe i jednocześnie łatwe do wyczyszczenia. Rodzice cenią sobie możliwość skorzystania z różnych półek, skrytek i szuflad, dzięki czemu o wiele prościej ogarnąć nieporządek w pokoju. 

Zamów meble online lub odwiedź nasz salon! Vox meble to nie tylko łóżka i szafki, ale także specjalnie zaprojektowane przewijaki oraz krzesełka i stoliki – to przy nich twoje dziecko może rozwijać np. swoje umiejętności rysowania. Pamiętaj, że dobrze dopasowane łóżeczko jest bardzo ważne dla malucha, który spędza tam większą część swojego dnia. To w tym pokoju będzie potem uczył się organizowania swoich zabawek, tam będzie odrabiać pracę domowe i rozwijać swoje pasje.

Meble Vox tworzone są z zachowaniem wszelkich zaleceń i nie posiadają żadnych elementów, które mogłyby narazić zdrowie twojego dziecka. Każdy mebel musi być w pierwszej kolejności 100% bezpieczny, a dopiero potem funkcjonalny i estetyczny. Vox stawia w swojej stylistyce na barwy pastelowe, a Ty i twoja pociecha możecie dzięki temu zaszaleć z przeróżnymi dodatkami, które nadadzą danemu wnętrzu charakteru.