Skandynawskie łóżko Dream Nuki czarne

  3 699,00 zł
  Brutto

  Oryginalny projekt, stylowy czarny kolor, brak widocznych mocowań, lekka konstrukcja i wytrzymałość nawet do 150 kg – to najważniejsze cechy tego łóżka! 

  Rozmiar łóżka
  Szuflada
  Boki
  Ilość
    Czas dostawy: 4-6 tygodni

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Skandynawskie łóżko Dream czarne  Klasyczne skandynawskie łóżko DREAM w czarnym kolorze. Idealnie sprawdzi się w pokoju przedszkolaka, nastolatka, a nawet osoby dorosłej! Do jego wykonania użyliśmy włoskich laminatów, dzięki czemu łóżko będzie zawsze estetycznie wyglądać. Naszym priorytetem przy projektowaniu było bezpieczeństwo - zaokrąglone, ręcznie szlifowane krawędzie, naturalne lakiery wodne i oleje, idealnie gładka powierzchnia i brak widocznych mocowańto cechy, które sprawią, że można z niego korzystać bez obaw.   Łóżko wykonaliśmy ze sklejki brzozowej łącząc naszą miłość do skandynawskiego stylu z możliwościami, jakie daje współczesna technologia. Z wyglądu jest lekkie i delikatne, a przy tym ma niesamowitą wytrzymałość – dzięki temu, że dno łóżka w całości wykonane jest ze sklejki, z łatwością zniesie ciężar nawet do 150 kg. Łóżko można również dopasować do swoich potrzeb – dostępne jest w 4 rozmiarach i w trzech wariantach – z wyższym bokiem lewym, prawym lub symetryczne. Idealnie pasują do niego materace marki HEVEA, dzięki którym każdy doskonale się tu wyśpi. Oczywiście chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni materac.     

  RADOŚĆ UŻYWANIA:

  - Brak widocznych mocowań 

  - Intuicyjna instrukcja montażu

  - Szybki montaż: 20-35 minut

  - Wytrzymałość do 150 kg

  - Zaokrąglone krawędzie 

  - Gładka powierzchnia

  - Bezpieczeństwo  Łóżko DREAM dostarczane jest w dwóch kartonach i nadaje się do samodzielnego montażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i intuicyjnej instrukcji, czas złożenia łóżka szacuje się na 20-35 minut w zależności od umiejętności manualnych ;)  Łóżko dostępne w kilku rozmiarach, aby idealnie dopasować się to Waszych potrzeb. 

  Łóżka dla dzieci dostępne są w rozmiarach: 140x70cm, 160x80cm – rekomendujemy dla dzieci w wielu 3 - 6 lat

  Łóżka dla starszaków, nastolatków i młodzieży: 180x90cm, 200x90cm, 200x120cm – rekomendujemy od 6tego roku życia

  Łóżka podwójne są dodatkowo wzmocnione, wykonane ze sklejki 24mm i dostępne w wariancie symetrycznym o wymiarach: 200x140cm, 200x160cm.  Łóżko DREAM możesz dopasować do swojego wnętrza. Dla zachowania pełnej harmonii łóżka dostępne są w wariancie z lewym bokiem wyższym, dzięki czemu idealnie nadają się do ustawienia w lewym narożniku pokoju. Opcja z prawym wyższym bokiem najlepiej sprawdzi się po prawej stronie pokoju, a wariant symetryczny daje dowolność ustawień i modyfikacji.   SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

  Typ materiału: brzozowa sklejka

  Wykonanie: ręcznie szlifowany mebel, produkowany na zamówienie

  Rekomendowana wysokość materaca: dla szerokości 70cm oraz 80cm wysokość 9-14cm, dla szerokości 90cm wysokość 14-20cm

  Sposób użytkowania: przecierać wilgotną szmatką

  Termin realizacji: 4-6 tygodni

  Bezpieczeństwo: zaokrąglone krawędzie