0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł
Pinio Łóżko domek 200x90 z...

Pinio Łóżko domek 200x90 z szufladą

Wysyłka w 2 - 4 tygodnie

Wyjątkowe łóżko domek w rozmiarze 200x90 z szufladą, która może służyć jako pojemnik na pościel lub jako drugie spanie. Z wieloma różnymi kombinacjami barierek ochronnych.

1 724,00 zł
Brutto
Barierki
Rodzaj barierki
Ilość:

Łóżko domek 200x90

Piękne łóżko domek w stylu skandynawskim stanie się prawdziwą ozdobą pokoju dziecięcego. Łóżko jest nie tylko miejscem do spania, ale również staje się kreatywną przestrzenią do zabawy.

Wielość wariantów

Łóżko Pinio dostępne jest w kolorze naturalnego drewna, malowanego lakierem bezbarwnym. Do łóżka można dobrać barierki zabezpieczające w różnym stylu i w różnych kolorach - aż 8 możliwych kombinacji.

Barierki można dowolnie montować lub potem demontować, pozostają potem niewielkie otwory po wkrętach w niewidocznych miejscach.

Do łóżka dołączona jest szuflada która będzie pełnić funkcję pojemnika na pościel lub wyposażona w materac, może pełnić funkcję drugiego spania.

Wysoka jakość wykonania

To co wyróżnia łóżka domki Pinio to fakt, że są one wykonywane z drewna sosnowego klejonego wzdłużnie, co powoduje że drewno nie będzie się wypaczało, wyginało, a tym samym jego wytrzymałość jest dużo mocniejsza

Wszystkie połączenia w łóżkach są wykonane na najwyższej jakości okuciach niemieckiej firmy Häfele, okucia są niewidoczne od zewnętrz łóżek,  co podwyższa walory estetyczne

Materiał: 100% Drewno sosnowe

Wymiary:

szerokość: 206 cm

głębokość: 97 cm

wysokość całkowita: 150 cm

wysokość do początku skosu dachu: 101 cm


Kiedy zdecydować się na łóżko 90x200 zamiast 160x70?


-> gdy kupujesz łóżko dla dziecka powyżej 5-go roku życia i chcesz by to łóżko posłużyło tak długo jak to możliwe.

-> gdy masz mniejsze dziecko, ale często sypiasz w jego łóżku i potrzebujesz odpowiedniego komfortu również dla siebie.

-> jeśli masz dwulatka w domu i stosunkowo niewielki pokój, zdecydowanie lepiej jest rozważyć model 160x70, który starczy do 7-go /8-go roku życia.


Pinio

Opis

Wysokość
150
Szerokość
206
Głębokość
97
Kolor
drewno
Materiał dominujący
drewno
Rozmiar łóżka
200x90

Bestsellery

  • BESTSELLERY