Modułowa ścianka wspinaczkowa DIY HOME GYM Nuki

  Modułowa ścianka wspinaczkowa DIY HOME GYM Nuki

  449,00 zł
  Brutto

  Modułowa ścianka wspinaczkowa

  Ilość
    Wysyłka 2/4 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Ścianka wspinaczkowa dla dzieci HOME GYM

  Z myślą o małych odkrywcach stworzyliśmy ściankę wspinaczkową z kolekcji HOME GYM. Wspinaczka górska teraz może być na wyciągnięcie ręki! To kolejny wielofunkcyjny dodatek do pokoju dziecięcego - po ściance można się wspinać, ale można też dzięki niej stworzyć swoją własną, unikatową meblościankę z półkami PEG.

  Nadaj jej dowolny, wybrany przez Ciebie kolor, gdyż ścianka DIY to produkt do samodzielnego pomalowania. Takim sposobem możesz bezproblemowo wkomponować ją w każdą przestrzeń. Ze ścianką udekorujesz pokój w nieprzeciętny sposób.

  W obecnym czasie, zapewnienie dziecku aktywności w domu to nieoceniona możliwość. Fizjoterapeuci polecają ścianki wspinaczkowe dla wsparcia rozwoju fizycznego naszych pociech, a zarazem wzmocnienia ich postawy.

  Domowa ścianka wspinaczkowa DIY NUKI została wykonana z wytrzymałej sklejki brzozowej. Dla precyzyjnego wykończenia, wyszlifowaliśmy ją, dzięki czemu jest przygotowana do malowania na Twój ulubiony kolor. Potrzebujesz jedynie użyć farby do drewna, żeby Twoja ścianka wspinaczkowa zyskała wyjątkowego charakteru.

  Jeden moduł ścianki DIY posiada 15 otworów i gniazd pod montaż chwytów wspinaczkowych. Wykonaliśmy również 4 otwory pod montaż do ściany. Możesz łączyć ze sobą kilka modułów i zamienić pokój dziecięcy w prawdziwy park wspinaczkowy.

  Dla bezpieczeństwa młodszych użytkowników zalecamy umieszczenia ścianki nisko. Chodzenie po ściance poziomo również wpływa na wzmocnienie ciała dziecka, a takie rozwiązanie nie zagraża urazom i upadkom.

  Do zestawu nie dołączamy śrub montażowych ani uchwytów wspinaczkowych.

  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

  Wymiar: 100 x 60 x 1,5 cm

  Typ materiału:  100% sklejka brzozowa

  Wykonanie: ręcznie szlifowany mebel robiony na zamówienie

  Sposób użytkowania: zabrudzenia i kurz usuniesz z powierzchni lekko wilgotną szmatką

  Czas montażu: 10-15 minut

  Termin realizacji: 2-4 tygodnie