Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień

Śpiworki do wózka i mufki

Śpiworki do wózka – niezbędne dodatki w sezonie jesienno-zimowym

Kiedy jest chłodno, dziecko trzeba dodatkowo otulić w wózku. Zwykły kocyk może nie być wystarczającą ochroną, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Wtedy warto sięgnąć po śpiworki do wózka. W naszej ofercie znajdą Państwo modele, które można dopasować idealnie do wybranego rodzaju gondoli, spacerówki, a nawet fotelika samochodowego.

Śpiworki do wózka – funkcjonalne rozwiązania dla Twojej wygody

Decydując się na śpiworki do wózka, można z nich korzystać nawet wtedy, gdy dziecko jest już nieco większe, gdyż sprawdzą się także w spacerówce. Modele dostępne w naszej ofercie wyposażone są dodatkowo w kaptur, który chroni główkę dziecka przed chłodem i wiatrem, ale kiedy nie jest potrzebny, może zostać łatwo zdjęty. Podobnie jak inne tekstylia dziecięce, również śpiworki wykonane są z materiałów hipoalergicznych i bezpiecznych dla niemowląt.

Regulacja umożliwia dopasowanie śpiworka do wzrostu dziecka. Na uwagę zasługują kolorowe wzory i pikowania, które sprawiają, że śpiworek nie tylko jest funkcjonalny, ale dodatkowo świetnie się prezentuje. Śpiworek wyposażony jest w podwójny zamek, dzięki temu przewijanie dziecka w trakcie spaceru nie będzie stanowiło problemu. To również rozwiązanie dla tych rodziców, których pociechy nie lubią mieć całkowicie zasłoniętych nóżek. Oczywiście taki element zapewnia również w razie potrzeby możliwość wentylacji, co obok oddychającego materiału jest dużą zaletą. Śpiworek świetnie sprawdzi się także w czasie podróży i zapewni dziecku komfort cieplny.