0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Prezentujemy meble Wood Luck, czyli idealne rozwiązanie do każdego pokoju dziecięcego. Projekty są od początku do końca tworzone z myślą o komforcie dziecka i wygodzie całej rodziny. Sprawdź meble dziecięce Wood Luck i przekonaj się, że to dobra propozycja do Twojego domu.

Jasne meble Wood Luck

Nie ma wątpliwości, że wszystkie meble Wood Luck posiadają pewne cechy wspólne. Jedną z nich jest jasna barwa wykonania. Wszystkie meble tej marki to konstrukcje utrzymane w odcieniach bieli. Zarówno szafy Wood Luck, jak i regały czy łóżeczka to konstrukcje bardzo jasne, ożywiające każde wnętrze.

Aktywne filtry

1 740,00 zł

Jasne meble dziecięce to dobry wybór, ponieważ maluchy lepiej czują się w jasnych pomieszczeniach. Nie od dzisiaj wiadomo, że kolory, które nas otaczają, mają wpływ na nastrój. Niektórzy rodzice martwią się, że jasne meble będą sprawiały kłopoty ze względu na widoczność wszelkich zabrudzeń. Warto zatem wyjaśnić, że meble Wood Luck są pokryte lakierem wodnym, który umożliwia bardzo łatwe czyszczenie powierzchni. Zwykle wystarczy przetrzeć mebel wilgotną szmatką, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń.

Pojemne i stylowe meble dziecięce

Jakie powinny być meble dziecięce? Na pewno ważna jest duża pojemność. Praca rodzica jest trudna. Większość rodziców żyje w ciągłym biegu, dlatego dodatkowa strata czasu jest bardzo niepożądana. Aby jak najwięcej go zaoszczędzić, warto zadbać o porządek w szafach i na regałach, dzięki któremu znalezienie odpowiedniego ciuszka dziecięcego, zabawki czy dowolnych akcesoriów nie będzie stanowiło wyzwania. Aby było to możliwie, trzeba wybrać pojemne meble dziecięce posiadające liczne półki i szuflady. Takie właśnie są meble Wood Luck.

Jednocześnie wybierając Wood Luck, nie trzeba rezygnować z wysokich walorów estetycznych. Meble te są bardzo stylowe. Większość posiada pewien rys stylu retro. Zwłaszcza meble z kolekcji Babushka wyróżniają się pod tym względem. Przewijak Oliwka czy też regał Babushka to prawdziwe hity. Warto przy tym zaznaczyć, że jasne barwy mebli Wood Luck pozwalają korzystać z nich we wszystkich wnętrzach, niezależnie od dominującego wystroju.

Sprawdź oferowane przez nas meble Wood Luck. Przekonasz się, że to jakościowe i estetyczne szafy, regały, łóżeczka i przewijaki. Korzystając z asortymentu marki Wood Luck, skompletujesz pełne wyposażenie pokoju dziecięcego, urządzając go w sposób wyjątkowy i praktyczny. Jednocześnie nie musisz martwić się bezpieczeństwem swojej pociechy. Wszystkie meble Wood Luck posiadają certyfikat zgodności z normą EN71/3, dotyczącą mebli  i zabawek dla dzieci. Innymi słowy meble te nie stanowią dla maluchów żadnego zagrożenia.