0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Meble Bami

Planujesz pokój dla swojego dziecka? Nie wiesz, jakie meble będą najlepszym wyborem? Proponujemy naszym klientom jedyne i niepowtarzalne meble Bami, które charakteryzują się niezwykłą dokładnością wykonania.

Aktywne filtry

1 299,00 zł
4 099,00 zł
2 699,00 zł

Meble Bami - elegancki styl w dziecięcym pokoju

Meble Bami są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne. Jednocześnie stanowią elegancki element wyposażenia, dzięki któremu pokój nabierze charakteru i zyska wyjątkowy styl. Nasze meble znakomicie pasują zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego. Mają oryginalną formę, dlatego doskonale wkomponują się do pomieszczeń, które są urządzone w stylu tradycyjnym, rustykalnym [b1] czy skandynawskim. W naszym katalogu można znaleźć meble Bami niezbędne do pokoju dziecięcego, takie jak łóżko, biurko, regał na książki, komoda, stolik i krzesło, lustro, a także barierka ochronna, którą można zamocować do łóżka w przypadku mniejszych pociech. Posiadamy pojemne szafy i komody, różniące się kształtem oraz wielkością, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Funkcjonalne meble do pokoju dziecka

Pokój dziecięcy to prawdziwe królestwo każdego malucha, dlatego warto zadbać o to, aby czuł się w nim komfortowo i pragnął spędzać tam jak najwięcej czasu. W zależności od wieku dziecka pokój powinien być dostosowany do jego potrzeb i być przede wszystkim funkcjonalnym. Powinien na pewno znaleźć się w nim kącik do nauki - w tym celu proponujemy wybór jednego z naszych biurek Bambi, którego nie może zabraknąć w pokoju żadnego dziecka. Nasze biurka są przydatne do nauki, rysowania, pisania lub malowania. Ponadto w ofercie można znaleźć również regał na książki, gdzie maluch będzie mógł przechowywać podręczniki i swoje ulubione książeczki. W pokoju każdego dziecka nie może również zabraknąć kącika zabaw. Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci porządku i segregacji, dlatego nasze komody i szafki pomogą w przechowywaniu zabawek. Posiadamy meble w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można je indywidualnie dobrać do całej aranżacji pomieszczenia.