0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Leżaczki dziecięce to coraz popularniejsze akcesoria przydatne w domu oraz podczas wyjazdów. Leżaczek dla dziecka to mebel, który gwarantuje maluchowi odpoczynek, a jednocześnie pozwala na świetną zabawę. Oczywiście pod warunkiem, że jest to leżaczek wysokiej klasy. W naszej ofercie znajdziesz leżaczki dla dzieci jedynie od najlepszych producentów. Cechują się one dużą funkcjonalnością, a przy tym wysokimi walorami estetycznymi.

Czym jest leżaczek dla dziecka?

Leżaczki dla dzieci przypominają standardowe leżaki. Mowa o pochylonych siedziskach, które umożliwiają maluchowi przyjęcie wyjątkowo wygodnej pozycji. Akcesoria te tworzy się z różnorodnych materiałów. U nas znajdziesz modele drewniane z domieszką metalu, jak również leżaki z tworzyw sztucznych. Gwarantujemy, że każdy zastosowany materiał jest w pełni bezpieczny dla dzieci. Bezpieczeństwo maluchów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego do asortymentu dołączamy jedynie certyfikowane produkty najlepszych marek.

Niektóre leżaki posiadają funkcję bujania. Gwarantuje ona wyższy poziom zabawy, dzięki czemu maluch bardzo chętnie korzysta z leżaka. Urządzenie to może się sprawdzić jako sposób na uspokojenie malucha – zarówno w domu, jak i podczas dowolnego wyjazdu.

Aktywne filtry

Leżaczki dla dzieci i ich najważniejsze cechy

Nie ma wątpliwości, że bezpieczeństwo to w przypadku wszelkich zabawek, mebli czy akcesoriów dla dzieci kwestia najważniejsza. Jak już wspomnieliśmy, nasze leżaki dla maluchów są bardzo bezpieczne, czego dowodem są certyfikaty potwierdzające zgodność z restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa.

Ponadto oferujemy leżaczki dla dzieci wyróżniające się dużą funkcjonalnością. Dobre modele to naszym zdaniem takie, które gwarantują dzieciom maksymalny poziom wygody, za sprawą wykonania siedziska z jakościowych materiałów, takich jak choćby wysokiej klasy nylon. Warto w tym miejscu przedstawić leżaczek bujany Evolux Jersey Grey. Posiada on oparcie z nylonu. Jego funkcjonalność objawia się również między innymi w obecności kieszeni tylnej. Warto podkreślić, że leżaczek gwarantuje optymalne podparcie dla kręgosłupa dziecka, co przyczynia się do zwiększenia stopnia bezpieczeństwa jego użytkowania.

Inną ciekawą propozycję stanowi leżaczek Childhome Wood Rock na płozach. Umożliwia on bujanie tył-przód, a po przestawieniu płóz staje się nieruchomy. To model, który pozwala też siedzieć dziecku w pozycji prawie prostej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i szczegółami specyfikacji poszczególnych produktów.