0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł
Fotel do karmienia pikowany...

Fotel do karmienia pikowany + PODNÓŻEK GRATIS

wysyłka w 3 tygodnie

Piękny fotel do karmienia typu "uszak" to must-have dla każdej karmiącej mamy!

Mebel posiada odpowiednio wysokie i wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki, co gwarantuje wygodę podczas siedzenia jak i wstawania. Zaletą fotela jest również jego wygląd, doda on uroku i ciepła w każdym wnętrzu.

Fotel jest bardzo solidny i posłuży na lata,wykonany został z drewna i płyty meblowej, natomiast siedzisko to połączenie sprężyn i wysokiej jakości pianki elastycznej.

Dostępny jest w wielu kolorach i strukturach materiałów. Oprócz kolorów obicia można też dokonać wyboru w stylu i barwie nóżek.

PROMOCJA - PODNÓŻEK GRATIS DO FOTELA. CHCESZ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI - WPISZ UWAGACH DO ZAMÓWIENIA - PODNÓŻEK GRATIS

1 650,00 zł
Brutto
Ilość:

Piękny fotel do karmienia typu "uszak" to must-have dla każdej karmiącej mamy!

Mebel posiada odpowiednio wysokie i wyprofilowane oparcie oraz podłokietniki, co gwarantuje wygodę podczas siedzenia jak i wstawania. Zaletą fotela jest również jego wygląd, doda on uroku i ciepła w każdym wnętrzu.Uwaga fotel pikowany - ze względu na pikowanie posiada twardsze oparcie od fotela gładkiego. Dla klientów lubiących miękkie oparcia polecamy fotel gładki, natomiast fotel pikowany jest dedykowany dla osób lubiących twardsze oparcia.

Fotel jest bardzo solidny i posłuży na lata,wykonany został z drewna i płyty meblowej, natomiast siedzisko to połączenie sprężyn i wysokiej jakości pianki elastycznej.

Dostępny jest w wielu kolorach i strukturach materiałów - co pozwala odpowiednio dobrać go do każdego wnętrza. Tkaniny obiciowe są odporne na plamy i zabrudzenia, charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie oraz ograniczoną wchłanialnością płynów. Dzięki tym zaletom fotel będzie łatwo utrzymać w czystości.

Oprócz kolorów obicia można też dokonać wyboru w stylu i barwie nóżek.

W celu dobrania odpowiedniego fotela oraz jego koloru zapraszamy do salonu, gdzie można wypróbować fotel i poczuć jego wygodę.

Czas oczekiwania na fotel wynosi 2 tygodnie.

Udzielamy 2 letniej gwarancji.


Na zdjęciu widoczny jest fotel z materiału Milton 14

Posiadamy bardzo wiele tkanin obiciowych w ofercie. napisz/zadzwoń do nas w jakim kolorze fotela szukasz - podeślemy do Ciebie zdjęcia różnych materiałów w danym kolorze na maila. Pomożemy wybrać idealny materiał fotela dla Ciebie.

Nóżki : stylowe, ludwik lub proste

Kolory nóżek: białe, jasne drewno, ciemne drewno, czarne

W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA PROSZĘ PODAĆ NUMER WYBRANEGO MATERIAŁU OBICIOWEGO (jeśli inny niż na zdjęciu) ORAZ KOLOR NÓŻKI

Wymiary : 75 cm/ 70 cm / 103 cm

Bestsellery

  • BESTSELLERY