Skandynawskie łóżko Dream Nuki białe

  3 699,00 zł
  Brutto

  Oryginalny projekt, klasyczny biały kolor, brak widocznych mocowań, lekka konstrukcja i wytrzymałość nawet do 150 kg – to najważniejsze cechy tego łóżka! 

  Rozmiar łóżka
  Szuflada
  Boki
  Ilość
    Czas dostawy: 2-3 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Skandynawskie łóżko Dream Nuki białe  Łóżko w stylu skandynawskim DREAM w białym kolorze, idealnie sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopaka, nastolatka i przedszkolaka! Przy projektowaniu kierowaliśmy się przede wszystkim bezpieczeństwem - zaokrąglone, ręcznie szlifowane krawędzie, naturalne lakiery wodne i oleje, idealnie gładka powierzchnia i brak widocznych mocowań to cechy, które sprawią, że można z niego korzystać bez obaw.   Łóżko wykonane ze sklejki brzozowej łącząc naszą miłość do skandynawskiego stylu z możliwościami, jakie daje współczesna technologia oraz wieloletnie doświadczenie. Z wyglądu łóżko DREAM jest lekkie i delikatne, a przy tym jest niesamowicie wytrzymałe – dzięki temu, że dno łóżka również w całości wykonane jest ze sklejki, z łatwością dźwignie ciężar nawet do 150 kg. Śmiejemy się, że na naszych łóżkach można zrobić mały rodzinny piknik. Łóżko można również dopasować do swoich potrzeb – dostępne jest w 7 rozmiarach i w trzech wariantach – z wyższym bokiem lewym, prawym lub symetryczne. Idealnie pasują do niego materace marki HEVA, dzięki którym każdy doskonale się tu wyśpi. Możesz liczyć na nasze wsparcie przy doborze odpowiedniego materaca, napisz do nas.  RADOŚĆ UŻYWANIA:

  - Brak widocznych mocowań 

  - Intuicyjna instrukcja montażu

  - Szybki montaż: 20-35 minut

  - Wytrzymałość do 150 kg

  - Zaokrąglone krawędzie 

  - Gładka powierzchnia

  - Bezpieczeństwo  Łóżko DREAM dostarczane jest w dwóch kartonach i nadaje się do samodzielnego montażu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i intuicyjnej instrukcji, czas złożenia łóżka szacuje się na 20-35 minut w zależności od umiejętności manualnych ;)  Łóżko dostępne w kilku rozmiarach, aby idealnie dopasować się to Waszych potrzeb. 

  Łóżka dla dzieci dostępne są w rozmiarach: 140x70cm, 160x80cm – rekomendujemy dla dzieci w wielu 3 - 6 lat

  Łóżka dla starszaków, nastolatków i młodzieży: 180x90cm, 200x90cm, 200x120cm – rekomendujemy od 6tego roku życia  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

  Typ materiału: brzozowa sklejka

  Wykonanie: ręcznie szlifowany mebel, produkowany na zamówienie

  Rekomendowana wysokość materaca: dla szerokości 70cm oraz 80cm wysokość 9-14cm, dla szerokości 90cm wysokość 14-20cm

  Sposób użytkowania: przecierać wilgotną szmatką

  Termin realizacji: 2-3 tygodnie

  Bezpieczeństwo: wykorzystanie wodnych lakierów bezpiecznych dla dzieci, zaokrąglone krawędzie