Drabinka gimnastyczna 211B + A076 - BenchK

  2 579,00 zł
  Brutto

  Drabinka gimnastyczna to praktyczny mebel sportowy. Została wyprodukowana w Polsce z litego drewna bukowego.

  Ilość
    Wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Drabinka gimnastyczna została wyprodukowana w Polsce w oparciu o ogólnoeuropejskie normy PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

  Drabinka sportowa BenchK 212B to mebel łączący nowoczesną stylistykę z praktycznym sprzętem do ćwiczeń. Będzie wspaniałym uzupełnieniem pokoju dziecięcego lub salonu. Drabinka BenchK pozwala rodzicom zadbać o własną kondycję, a dzieciom stwarza domowy plac zabaw.

  Drabinka gimnastyczna BenchK 212B będzie służyć całej rodzinie, zarówno młodszym i starszym. Montaż jest łatwy i bezproblemowy. Drabinka nadaje się nawet do małych pomieszczeń ponieważ zajmuje mało miejsca. Została zaprojektowana tak, aby wpasowywać się w wystrój każdego wnętrza. Szczeble wykonane są z litego drewna bukowego, a następnie ręcznie olejowane, w połączeniu z czarnymi metalowymi elementami tworzą stylowy mebel sportowy.

  Zestaw zawiera drabinkę, metalowy drążek do podciągania, kółka gimnastyczne oraz liny do wspinania z talerzem. Maksymalna waga użytkownika drabinki BenchK 212B to 120 kg, dzięki czemu jest przeznaczona dla każdego członka rodziny.

  Do zestawu są dołączone elementy do montażu (oprócz wkrętów i kołków, te trzeba dobrać do rodzaju ściany). Nie powinno się montować drabinki do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany g-k.

  *Za dodatkową opłatą istnieje możliwość montażu na terenie Warszawy i Wrocławia.

  Wymiary:

  Szerokość - 67 cm

  Wysokość - 230 cm

  Dodatkowe informacje:

  Maksymalna waga użytkownika drabinki i drążka - 150 kg

  Maksymalna waga użytkownika akcesoriów gimnastycznych - 80 kg