Drabinka gimnastyczna 211B - BenchK

  2 079,00 zł
  Brutto

  Drabinka gimnastyczna to praktyczny mebel sportowy. Została wyprodukowana w Polsce z litego drewna bukowego.

  Ilość
    Wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Drabinka gimnastyczna została wyprodukowana w Polsce w oparciu o ogólnoeuropejskie normy PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

  Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 211B to projekt łączący drewno i metal. Doskonale wpasuje się w nowoczesne wnętrza, za sprawą atrakcyjnego wyglądu litego drewna bukowego oraz metalu wysokiej jakości. Drabinka BenchK 211B jest doskonałym sprzętem dla młodszych i starszych użytkowników.

  Zestawienie czarnego metalu z bukowym drewnem sprawia, że mebel wpisuje się w wystrój wielu wnętrz. Drabinka sprawdzi się idealnie w małych wnętrza, ponieważ zajmuje mało miejsca, stając się motywatorem do codziennej aktywności.

  Największą zaletą modelu BenchK 211B jest wytrzymała konstrukcja i design, znacznie trwalsza od drewnianej drabinki. Drabinkę można zaopatrzyć w akcesoria gimnastyczne BenchK A204— linę do wspinania z huśtawką oraz kółka gimnastyczne.

  Do zestawu są dołączone elementy do montażu (oprócz wkrętów i kołków, te trzeba dobrać do rodzaju ściany). Nie powinno się montować drabinki do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany g-k.

  *Za dodatkową opłatą istnieje możliwość montażu na terenie Warszawy i Wrocławia.

  Wymiary:

  Szerokość - 67 cm

  Wysokość - 230 cm

  Dodatkowe informacje:

  Maksymalna waga użytkownika - 120 kg