Drabinka gimnastyczna 721B z akcesoriami A076- BenchK

  3 115,00 zł
  Brutto

  Drabinka gimnastyczna to praktyczny mebel sportowy. Została wyprodukowana w Polsce z litego drewna bukowego i metalu.

  Ilość
    Wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Drabinka gimnastyczna została wyprodukowana w Polsce w oparciu o ogólnoeuropejskie normy PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

  Praktyczna drabinka gimnastyczna BenchK 721B z akcesoriami gimnastycznymi to produkt idealny dla tych, którzy cenią sobie minimalistyczny styl, a także chcieliby zadbać o kondycją własną i swoich bliskich w domowym zaciszu. 

  Pionowe profile (40mm x 50 mm) drabinki gimnastycznej wykonane są z wysokiej jakości metalu pomalowanego proszkowo na czarno. Owalne szczebelki są wykonane z litego drewna bukowego, a następnie ręcznie olejowane. Akcesoria gimnastyczne składają się z liny do wspinania z huśtawką oraz kółek gimnastycznych. Maksymalna waga użytkownika drabinki może wynosić aż 150 kg, a użytkownika akcesoriów – 80 kg.

  W górnej części drabinki został zamontowany metalowy drążek do podciągania, który wyposażony jest w 6 różnych rączek pozwalających ćwiczyć siłę mięśni ramion i pleców. Długość drążka do podciągania to 115 cm. Drabinka 311B z akcesoriami to mebel sportowy dla całej rodziny, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

  Do zestawu są dołączone elementy do montażu (oprócz wkrętów i kołków, te trzeba dobrać do rodzaju ściany). Nie powinno się montować drabinki do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany g-k.

  *Za dodatkową opłatą istnieje możliwość montażu na terenie Warszawy i Wrocławia.

  Wymiary:

  Szerokość - 67 cm

  Wysokość - 240 cm

  Dodatkowe informacje:

  Maksymalna waga użytkownika - 150 kg

  Maksymalna waga użytkownika akcesoriów - 80 kg