Drabinka gimnastyczna 700W - BenchK

  1 715,00 zł
  Brutto

  Drabinka gimnastyczna to praktyczny mebel sportowy. Została wyprodukowana w Polsce z litego drewna bukowego i metalu.

  Ilość
    Wysyłka 24H

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Drabinka gimnastyczna została wyprodukowana w Polsce w oparciu o ogólnoeuropejskie normy PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.

  Drabinka gimnastyczna BenchK 700W to nowoczesna wersja mebla sportowego, łączy w sobie funkcjonalność z niezwykłym designem. Połączenie drewna bukowego i metalu sprawia, że idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza.

  Szczebelki drabinki wykonane są z najwyższej jakości bukowego drewna, a następnie olejowane dla zachowania tekstury naturalnego drewna. Metalowe, prostokątne profile 40×50 mm o grubości 2 cm są malowane proszkowo w kolorze białym. Wszystkie cięcia i otwory wykonane są laserem, gwarantujące precyzyjność i idealny kształt.

  Drabinka BenchK 310W/710W stworzona została z myślą o osobach, które chcą poprawić swoją kondycję w domowym zaciszu. Maksymalna waga osoby ćwiczącej przy pomocy drabinki może wynosić aż 150 kg. Drabinka BenchK 310W/710W pozwala wykonywać wiele różnorodnych ćwiczeń, a jednocześnie zajmuje mało miejsca.

  Do zestawu są dołączone elementy do montażu (oprócz wkrętów i kołków, te trzeba dobrać do rodzaju ściany). Nie powinno się montować drabinki do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany g-k.

  *Za dodatkową opłatą istnieje możliwość montażu na terenie Warszawy i Wrocławia.

  Wymiary:

  Szerokość - 67 cm

  Wysokość - 240 cm

  Dodatkowe informacje:

  Maksymalna waga użytkownika drabinki - 150 kg