Szafa 4-drzwiowa biała Creative | VOX

  Szafa 4-drzwiowa biała Creative VOX

  4 289,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla ( tj. zmiana ilości półek bądź szuflad ) oraz jego kolorystyki . Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę .

  Każdy mebel z kolekcji creative jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.


  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Biała szafa z 4 drzwiami i 6 szufladami

  W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć szafy Creative, jest to mebel pojemny i funkcjonalny. Biała kolorystyka i klasyczna stylistyka perfekcyjnie odnajdzie się w pokoju niemowlęcia, malucha, starszaka czy nastolatka.

  Za podwójnymi drzwiami szafy został ukryty drążek na wieszaki o szerokości 88 cm. Po lewej stronie szafy za pojedynczymi drzwiami umieszczono 6 półek, a te dobrze sprawdzą się przy przechowywaniu różnych przedmiotów, ubrań i obuwia. Zorganizowanie przestrzeni to ważna kwestia w pokoju dziecięcym, a więc szafa 4-drzwiowa spełni się w tej roli celująco. Po prawej stronie szafy skrywa się drugi drążek na wieszaki o szerokości 42,5 cm i półka.

  Biel, gładkie fronty i drewniane elementy to ponadczasowe połączenie, dzięki czemu daje dużą dowolność w dekorowaniu pokoju dziecięcego. Skośne dębowe nóżki i proste dębowe uchwyty nadają naturalnego akcentu. Kolor biały wkomponuje się w styl pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  Dziecięca szafa 4-drzwiowa u dołu korpusu posiada 6 szuflad - 2 szerokie i 4 wąskie. A te doskonale sprawdzą się do ułożenia ubrań lub przechowywania zabawek, puzzli czy akcesoriów do pielęgnacji.

  Drzwi i szuflady zostały wyposażone w system cichego domyku, dzięki czemu Twoje dziecko może spokojnie spać, gdy Ty będziesz sięgać po rzeczy do szafy.

  Wymiary:

  Szerokość: 182,0 cm

  Głębokość: 57,5 cm

  Wysokość: 202,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpus i front: płyta wiórowa laminowana

  Półka: płyta wiórowa laminowana - grubość 16 mm

  Przegrody: płyta wiórowa laminowana – grubość 32 mm

  Ściany tylne: płyta HDF – grubość 2,5 mm

  Nóżki i uchwyty: dąb