Lista produktów wg marki Lalka Metoo

Lalka Metoo – wyjątkowa śpiąca przytulanka

Lalka Metoo to jedna z najpopularniejszych przytulanek dziecięcych, sprawiająca radość każdemu maluchowi. Jej tajemnica po części tkwi w połączeniu lalki z pluszakiem, po części z materiałów przyjemnych w dotyku, aż wreszcie z wyjątkowej estetyki. Tym samym Lalka Metoo to nie tylko zabawka sprawiająca maluszkowi mnóstwo radości, czy też przytulanka, która go uspokaja, ale także idealna ozdoba każdego pokoju dziecięcego.

Seria Lalka Metoo i pluszowe przytulanki

Miękka w dotyku, wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka – taka jest właśnie Lalka Metoo. Producent oferuje lalki wykonane w różnych kolorach, aby każdy mógł idealnie dostosować wybór do preferencji dziecka. Nie ma wątpliwości, że bardzo szybko przytulanka Lalka Metoo stanie się najbliższą przyjaciółką każdego dziecka. 

Jednak seria Metoo to nie tylko flagowy jej produkt, czyli lalka. To również inne, równie przyjazne dziecku przytulanki. Dinozaur czy jednorożec w pastelowych kolorach to tylko niektóre z propozycji. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie producenta przytulanek z serii Metoo są oznaczone symbolem CE, co oznacza, że spełnia ona restrykcyjne normy zdrowia i bezpieczeństwa.