Lista produktów wg marki Hevea

Materace dziecięce Hevea

Hevea to producent działający w klasie premium. Firma produkuje wysokojakościowe materace dla dzieci. W ofercie znajdują się materace lateksowe, piankowe i sprężynowe. Jednak wiele modeli to materace dwustronne, posiadające zarówno piankę lub sprężynę, jak i płytę lateksową. Wszystko po to, aby materac służył nie tylko w pierwszych miesiącach życia maluszka, ale także w późniejszym okresie.

Hevea to materace dla dzieci klasy premium

Materac Hevea to niewątpliwie produkty klasy premium. Posiadają status wyrobów medycznych, niezbędne atesty i certyfikaty oraz aprobatę Instytutu Matki i Dziecka. Wygodny, komfortowy i spokojny sen – to zadania materaców od tego producenta. Za sprawą przewiewności i paroprzepuszczalności materiałów, produkty Hevea są bezpieczne dla wszystkich maluchów, również tych ze skłonnościami do potówek. Wszystkie materace dziecięce Hevea posiadają certyfikaty świadczące o ich maksymalnej antyalergiczności.

Najbardziej popularne materace od Hevea to modele dwustronne. Dobrym przykładem jest materac Hevea Krzyś. Lateksowana płyta kokosowa służy jako powierzchnia twarda, optymalna dla dzieci do 8-9 miesiąca życia. Natomiast później zaleca się odwrócenie materaca na stronę średnio-twardą, wykonaną z pianki lateksowej, zapewniającej większą elastyczność podłoża.