Komoda szeroka biała Creative - Loft | VOX

  Komoda szeroka biała Creative - Loft VOX

  2 249,00 zł
  Brutto

  Istnieje możliwość modyfikacji układu wewnątrz mebla (tj. zmiana ilości półek bądź szuflad) oraz jego kolorystyki. Zadzwoń i zapytaj sprzedawcę.

  Każdy mebel z kolekcji Creative - Loft jest meblem modyfikowanym dlatego nie podlega zwrotowi.

  Ilość
    Wysyłka w 1 - 2 tygodnie

   

  Polityka bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/13-regulamin

   

  Zasady dostawy dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/16-dostawa

   

  Informacje o zwrotach i reklamach dostępne są pod adresem: https://mysweetroom.pl/content/1-zwroty

  Biała komoda z 4 szufladami, 2 szafkami i 2 półkami

  Kolekcja Creative - Loft jest uniwersalnym wyborem, który łączy w jedno potrzeby malucha i nastolatka, dzięki czemu meble mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez lata. Decydując się na meble z tej kolekcji zyskujesz funkcjonalność i loftową stylistykę.

  Model komody Creative - Loft to projekt oparty na wizji mebla nowoczesnego i ponadczasowego w swojej formie. Mebel ten oferuje szerokie możliwości przechowywania oraz wysoką pojemność w pokoju dziecięcym. Uniwersalna kolorystyka i stylistyka sprawia, że odnajdzie się ona we wnętrzu niemowlęcia, malucha, starszaka i nastolatka.

  Co więcej oferuje komoda? Posiada 2 szerokie szuflady o szerokości 84 cm i 2 wąskie szuflady o szerokości 38,5 cm, a te są idealne do ułożenia przedmiotów o różnych gabarytach. Metalowe uchwyty sprawiają, że otwieranie szuflad jest wygodne i proste. Blat komody na pewno z powodzeniem posłuży Ci do ułożenia książek lub pamiątek dziecka.

  Dziecięca komoda za podwójnymi drzwiami posiada 2 półki o szerokości 88 cm, które można wykorzystać do organizacji ubrań lub zabawek. Po lewej stronie korpusu został umieszczone 2 otwarte półki o szerokości 42,5 cm, w których możesz eksponować ramki ze zdjęciami.

  Biel i metalowe elementy tworzą istnie loftowe wnętrza, w których królują chłodne barwy w zestawieniu z surowymi materiałami. Metalowe nóżki i uchwyty nadają wyjątkowości i charakteru. Minimalistyczna biel jest dedykowana zarówna do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  System cichego domyku umożliwia bezdźwiękowe korzystanie z szuflad i szafek, jednocześnie chroniąc mebel przed trzaskaniem, które je niszczy. Z taką możliwością możesz w każdej chwili sięgać do mebla, nawet w nocy, bez obaw, że dziecko się obudzi.

  Wymiary:

  Szerokość: 136,5 cm

  Głębokość: 47,5 cm

  Wysokość: 101,0 cm

  Dodatkowe informacje:

  Korpusy i fronty: płyta wiórowa laminowana

  Półki: płyta wiórowa laminowana (grubość: 16 mm)

  Przegrody: płyta wiórowa laminowana (grubość: 32 mm)

  Ściana tylna: płyta HDF (grubość: 2,5mm)

  Nóżki: metal

  Uchwyty: metal