Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień

Przytulanki i lalki

Przytulanki dla dzieci – pierwsze zabawki zwiększające poczucie bezpieczeństwa

 

Niewątpliwie przytulanki dla dzieci są pierwszymi zabawkami, dzięki którym mogą poczuć się bezpieczniej, kiedy mamy lub taty nie ma w pobliżu. Mogą się w nie wtulić i odprężyć się. Przytulanki mają działanie terapeutyczne, oddalające lęki już od pierwszych chwil życia. W naszej ofercie znalazły się modele, które sprawdzają się nawet dla noworodków, gdyż posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i rekomendowane są od wieku 0+.

 

Doskonały dodatek do dziecięcego łóżeczka

 

Zastanawiając się nad prezentem dla noworodka, warto zainwestować w dobrej jakości maskotkę dedykowaną dla maluchów. Przytulanki dla dzieci z naszego asortymentu wykonane są z przystosowanych do wrażliwej skóry materiałów. Połączenie bawełny i poliestru lub pluszowa struktura zapewniają niezrównaną miękkość dostosowaną do skóry maluszka. Możesz wybrać króliczki, lalki, dinozaury czy też jednorożce. Wszystkie są starannie wykonane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Są przy tym doskonałą ozdobą dziecięcego łóżeczka i dopełniają design pokoju dziecięcego.

 

Różnorodne kolory i design dostosowany do najmłodszych

 

Wszystkie przytulanki dla dzieci posiadają solidne szwy, zatem dopasowane są do potrzeb najmłodszych. Materiały są nietoksyczne, dlatego nic się nie stanie, jeśli dziecko włoży zabawkę do buzi. Ponadto przytulanki nie posiadają żadnych doklejanych czy doszywanych wystających elementów, które dziecko mogłoby połknąć, zatem są idealnym wyborem od pierwszych chwil życia. Wśród różnorodnych kolorów i kształtów z pewnością znajdziesz odpowiedni model zarówno dla noworodka, jak i kilkulatka, który właśnie przenosi się do własnego nowego łóżka i potrzebuje pluszowego towarzysza.