0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Brzoza i jelonki, czyli naklejki na ścianę z motywem naturalnym

Motywy naturalne cieszą się popularnością nie tylko jako ozdoby pokoi dziecięcych. Można je spotkać niemal wszędzie, zarówno w innych pomieszczeniach domowych, jak i w przestrzeni publicznej, a nawet biurowej. Oferowana przez nas kolekcja brzozy i jelonki w założeniu dedykowana jest pokojom dziecięcym. Jednak absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby naklejki wykorzystać gdziekolwiek indziej. Szczególnie, że zróżnicowanie wzorów, grafik i kolorów umożliwia dostosowanie naklejki do każdego wnętrza. 

Aktywne filtry

Brzozy i jelonki to naklejki, których motywem zawsze jest natura w postaci figury zwierzęcia oraz drzewa. Jednak obok czarno-białych młodych jelonków na tle skromnej brzozy, znaleźć można również m.in. naklejkę prezentującą dorosłego jelenia na tle dorodnego drzewa, a to wszystko w jaskrawych kolorach. Naszym celem jest spełnienie potrzeb wszystkich klientów, stąd taka różnorodność. Decydując się na motyw naturalny na ścianie w pokoiku dziecięcym, oswajasz maluch z naturą. Być może uda Ci się sprawić, że dziecko pokocha zwierzęta i rośliny.

Naklejki na ścianę brzoza i jelonek – sprawdzona jakość

Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób kojarzy naklejki z nietrwałymi ozdobami na kilka tygodni. W tym przypadku jest jednak inaczej. Korzystamy z mocnej folii matowej, a naklejki są odporne na wilgoć i zmiany temperatur. Faktura i jakość wykonania naklejek sprawiają, że tworzą one jednorodną całość z powierzchniami, na których się pojawiają. Co więcej, nie jest to dekoracja tymczasowa, a długotrwała, doskonale znosząca próbę czasu.