Nasza strona używa plików „cookies" m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Więcej infomacji >>

Kolor zawieszenia

Kolor zawieszenia

Aktywne filtry

Oryginalna lampa wisząca Chmurki Grey doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Uniwersalny szary kolor i wzór w urocze chmurki sprawiają, że lampa z łatwością skomponuje się z różnymi kolorami ścian i dodatkami zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Oryginalna lampa wisząca Bajkowy Las doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Kolorowy motyw różowych i miętowych drzew z pewnością przypadnie do gustu małym i większym dziewczynkom oraz ożywi każde wnętrze. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Oryginalna lampa wisząca Chmurki Mint doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Pastelowy miętowy kolor i uroczy wzór w chmurki sprawiają, że lampa pięknie uzupełni aranżację pokoju zarówno dziewczynki jak i chłopca. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Oryginalna lampa wisząca Chmurki Pink doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Pastelowy różowy kolor i wzór w urocze chmurki sprawiają, że lampa doskonale dopełni pokój zarówno małej jak i starszej dziewczynki. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Oryginalna lampa wisząca City Transport doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Kolorowy motyw ulubionych chłopięcych pojazdów - policji i straży pożarnej z pewnością przypadnie do gustu Twojemu smykowi i ożywi każde wnętrze. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Urocza lampa wisząca Classic Grey doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Uniwersalny szary kolor sprawia, że lampa z łatwością skomponuje się z różnymi kolorami ścian i dodatkami zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Urocza lampa wisząca Classic Lilac doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Pastelowy wrzosowy kolor na pewno doskonale dopełni pokój zarówno małej jak i starszej dziewczynki. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Urocza lampa wisząca Classic Mint doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Pastelowy błękitno - miętowy kolor lampy pięknie uzupełni aranżację pokoju zarówno dziewczynki jak i chłopca. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Urocza lampa wisząca Classic Navy doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Uniwersalny granatowy kolor sprawia, że lampa z łatwością skomponuje się z różnymi kolorami ścian i dodatkami zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Urocza lampa wisząca Classic Pink doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Pastelowy różowy kolor na pewno doskonale dopełni pokój zarówno małej jak i starszej dziewczynki. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Urocza lampa wisząca Classic White doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Uniwersalny biały kolor sprawia, że lampa z łatwością skomponuje się z różnymi kolorami ścian i dodatkami zarówno w pokoju dziewczynki jak i chłopca. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę

Oryginalna lampa wisząca Dzieci na Paradzie doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie pokoju dziecka. Kolorowy motyw dziecięcy z pewnością przypadnie do gustu maluchowi oraz ożywi każde wnętrze. Materiał na kloszu: 100% bawełna.

Oczekiwanie na dostawę