0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Naklejki z górami do samodzielnego przyklejenia

Krajobrazy górskie to motyw bardzo często wykorzystywany na zdjęciach czy obrazach. Jednak ściany w swoim domu możesz ozdobić górami również z wykorzystaniem naklejek. Oferujemy jakościowe naklejki z motywem gór. Są one wykonane na innowacyjnym materiale, gwarantującym doskonałą wyrazistość grafiki i świetne odwzorowanie kolorów nawet po upływie dłuższego czasu. Ponadto przyklejenie naklejek jest bardzo proste. 

Aktywne filtry

Nie jest potrzebna do tego żadna profesjonalna wiedza. Co więcej, sam proces przyklejania naklejek może być świetną zabawą z dzieckiem. Wystarczy odrobina precyzji. Warto podkreślić, że zawierające motyw gór naklejki dla dziecka mogą zostać umieszczone nie tylko na ścianie, ale też na lustrze czy na meblach. Doskonale sprawdzą się na każdej powierzchni płaskiej. Za sprawą silnego kleju przymocujesz naklejkę na długi czas. Nie musisz obawiać się odklejania końców, nawet po upływie miesięcy i lat. Ze względu na tak mocne przyklejenie, odklejanie naklejek i umieszczanie ich w innych miejscach nie jest możliwe.

Góry naklejki na ścianę dla dziecka – propozycje dla każdego

W kategorii Góry, naklejki na ścianę dla dziecka to bardzo zróżnicowane propozycje. W asortymencie posiadamy wiele wzorów. Część z nich to minimalistyczne, czarno białe grafiki przedstawiające wzgórza. Inne naklejki przedstawiają kompletne sceny. Widnieją na nich kolorowe góry, wraz z chmurami i padającym deszczem. Ponadto wszystkie naklejki dostępne są w różnych wymiarach do wyboru. Tym samy każdy może wybrać naklejki odpowiadające jego gustom i potrzebom.