0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Ochraniacze do łóżeczek dziecięcych – dodatkowa dekoracja i zabezpieczenie przed urazami

Każdy rodzic chce zadbać o swoją pociechę jak najlepiej. Dlatego elementami wyprawki, kupowanymi coraz częściej, są ochraniacze do łóżeczek dziecięcych. Mają funkcję zabezpieczającą i jednocześnie dekoracyjną. W naszym sklepie znajdą Państwo atestowane modele, wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, wyposażone w stabilny system wiązania.

Ochraniacze do łóżeczek dziecięcych 

Decydując się na ochraniacze do łóżeczek dziecięcych, mogą Państwo wybrać modele pełne lub zakrywające tylko część łóżeczka. Te drugie sprawdzą się w łóżeczkach z regulacją wysokości. Ponadto ochraniacz może pełnić również funkcję dodatkowej ochrony przed chłodem i przeciągami. Przede wszystkim jednak daje pewność, że dziecko, obracające się w nocy, nie uderzy się o szczebelki łóżeczka. Ochraniacze wykonane są z miękkich materiałów, a wiele modeli dodatkowo wypełnionych jest miękką, amortyzującą uderzenia pianką lub silikonową włókniną.

Wykonanie z antyalergicznego poliestru o strukturze jedwabiu lub bawełny bez domieszek tworzyw sztucznych gwarantuje brak podrażnień czy skaleczeń delikatnej skóry niemowlaka. Wśród modeli nakładanych i wiązanych na szczebelkach znajdują się również te wkładane do łóżeczka, czyli tzw. warkocze, z miękkiej dzianiny. Poza kwestiami bezpieczeństwa warto również zwrócić uwagę na wykonanie i wykończenie ochraniaczy. Utrzymane są w różnorodnej kolorystyce, wśród której można znaleźć różowe, niebieskie, czy szare modele. Dodatkowe pikowania sprawiają, że mogą wpisywać się w stylistykę glamour. Zobacz inne akcesoria i meble dziecięce w naszym sklepie!         

Aktywne filtry