0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Ochraniacze do łóżeczek dziecięcych – dodatkowa dekoracja i zabezpieczenie przed urazami

Każdy rodzic chce zadbać o swoją pociechę jak najlepiej. Dlatego elementami wyprawki, kupowanymi coraz częściej, są ochraniacze do łóżeczek dziecięcych. Mają funkcję zabezpieczającą i jednocześnie dekoracyjną. W naszym sklepie znajdą Państwo atestowane modele, wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów, wyposażone w stabilny system wiązania.

Ochraniacze do łóżeczek dziecięcych 

Decydując się na ochraniacze do łóżeczek dziecięcych, mogą Państwo wybrać modele pełne lub zakrywające tylko część łóżeczka. Te drugie sprawdzą się w łóżeczkach z regulacją wysokości. Ponadto ochraniacz może pełnić również funkcję dodatkowej ochrony przed chłodem i przeciągami. Przede wszystkim jednak daje pewność, że dziecko, obracające się w nocy, nie uderzy się o szczebelki łóżeczka. Ochraniacze wykonane są z miękkich materiałów, a wiele modeli dodatkowo wypełnionych jest miękką, amortyzującą uderzenia pianką lub silikonową włókniną.

Wykonanie z antyalergicznego poliestru o strukturze jedwabiu lub bawełny bez domieszek tworzyw sztucznych gwarantuje brak podrażnień czy skaleczeń delikatnej skóry niemowlaka. Wśród modeli nakładanych i wiązanych na szczebelkach znajdują się również te wkładane do łóżeczka, czyli tzw. warkocze, z miękkiej dzianiny. Poza kwestiami bezpieczeństwa warto również zwrócić uwagę na wykonanie i wykończenie ochraniaczy. Utrzymane są w różnorodnej kolorystyce, wśród której można znaleźć różowe, niebieskie, czy szare modele. Dodatkowe pikowania sprawiają, że mogą wpisywać się w stylistykę glamour. Zobacz inne akcesoria i meble dziecięce w naszym sklepie!         

Aktywne filtry

24h
wysyłka
Ochraniacz Velvet Audrey Mint Ochraniacz Velvet Audrey Mint
24h
wysyłka
Ochraniacz Velvet Denim
24h
wysyłka
Ochraniacz Velvet French... Ochraniacz Velvet French...
24h
wysyłka
Ochraniacz Velvet Mint Ochraniacz Velvet Mint
24h
wysyłka
Ochraniacz Velvet Powder Pink Ochraniacz Velvet Powder Pink
24h
wysyłka
SALE
-25%
OUTLET Biały pikowany... OUTLET Biały pikowany...
24h
wysyłka
SALE
-25%
OUTLET Niebieski pikowany... OUTLET Niebieski pikowany...
24h
wysyłka
SALE
-25%
OUTLET Różowy pikowany... OUTLET Różowy pikowany...
24h
wysyłka
SALE
-25%
OUTLET Szary pikowany... OUTLET Szary pikowany...