Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień

Pozytywki i karuzelki

Karuzelki nad łóżeczko – stymuluj rozwój malucha od pierwszych dni życia

 

Choć wydawać, by się mogło, że malutkiemu dziecku niepotrzebne są jeszcze zabawki, to jednak są takie, które stymulują jego rozwój od pierwszych chwil życia. Oczywiście mamy na myśli karuzelki nad łóżeczko dostępne w ofercie naszego sklepu. Zachwycają swoim designem, zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością.

 

Karuzelki, które zamontujesz nad łóżeczkiem lub kojcem

 

Wybierając karuzelkę nad łóżeczko z naszej oferty, można w prosty sposób przymocować ją do szczebelków. Pozwala na to ergonomiczny uchwyt, zarówno w przypadku modeli wykonanych z drewna, jak i tych stworzonych z nietoksycznego tworzywa sztucznego. Co ważne wszystkie karuzelki obracają się delikatnie przy dźwiękach kojącej muzyki. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo takie, które odgrywają utwory Mozarta. Jak wiadomo, muzyka poważna w istotny sposób wpływa na wszechstronny rozwój dziecka już od życia płodowego, a zostało udowodnione, że dzieci jej słuchające są spokojniejsze i bardziej uważne. Bodźce słuchowe oczywiście stymulują także rozwój słuchu u malucha.

 

Rozpoznawanie kształtów i dostrzeganie ruchu

 

Dziecko, które ma zamontowaną karuzelkę nad łóżkiem, ma zapewnioną rozrywkę. Może wodzić wzrokiem za przesuwającymi się misiami, wagonikami czy zwierzątkami i już od pierwszych miesięcy życia uczy się postrzegania kształtów, a później również kolorów. Wszystkie karuzelki nad łóżeczko dostępne w naszej ofercie wyposażone są w zabawki wykonane ze 100% bawełny, które są miękkie, szeleszczące lub piszczące. To element, który umożliwia obserwację reakcji dziecka i pierwsze zabawy.