0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Marka

Marka

Naklejki tablicowe na ścianę dla dziecka – dekoracja i edukacja

Naklejka tablicowa to wyjątkowa propozycja dekoracyjno-edukacyjna. Umożliwia nie tylko atrakcyjne ozdobienie wnętrza, ale również pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Mowa o czarnej naklejce w jednym z wielu dostępnych kształtów. Do wyboru są między innymi auto i dom. Tablica jest czarna i umożliwia pisanie po niej. To właśnie w tej funkcjonalności kryją się walory edukacyjne tablicowych naklejek. 

Aktywne filtry

Nauka pisania, czy nauka poprzez rysowanie to dwie z możliwości, jakie dają tego typu naklejki. Z pewnością z ich wykorzystaniem edukacja będzie dla dziecka o wiele przyjemniejsza, a tym samym stanie się efektywniejsza. Ponadto oferujemy również naklejki w formach, które same w sobie są edukacyjne. Chodzi tutaj na przykład o naklejkę w kształcie mapy Polski. Co ważne, naklejki tablicowe na ścianę dla dziecka to propozycja dla maluchów, jak i dla nieco starszych pociech. Do pisania po naklejce można wykorzystać kolor biały lub też dowolną inną barwę.

Super wytrzymałe naklejki na płaskie powierzchnie

Każda z oferowanych przez nas tablicowych naklejek na ścianę dla dziecka wykonana jest z drukowanej folii matowej. Wysokiej jakości folia wykazuje się wieloletnią trwałością. Wszystko za sprawą doskonałego przylegania do powierzchni oraz wytrzymałości na działanie czynników atmosferycznych. Wysokie temperatury czy wilgoć nie stanowią zagrożenia dla naklejek. Choć oferowane przez nas produkty określamy naklejkami na ścianę, w rzeczywistości doskonale sprawdzą się one również na innych powierzchniach. Meble, lustra, czy okna – każda płaska powierzchnia jest odpowiednia.