0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Kształty – naklejki na ścianę dla dziecka i nie tylko

Kształty to szczególna kolekcja naklejek na ścianę dla dzieci. Wiele wzorów, w różnorodnych kolorach, wspaniale ozdobi każde wnętrze. Poświęciliśmy wiele czasu na stworzenie zestawów zawierających optymalną liczbę wzorów w odpowiednich kolorach. Wszystko po to, aby stworzyć dekorację, która wyraziście ozdobi wnętrze, jednak go nie przytłoczy. Należące do kolekcji Kształt naklejki na ścianę dla dziecka to propozycja, która sprawdzi się w każdym domu, nie tylko w pokoju dziecka. W ofercie można znaleźć między innymi naklejki kropki, naklejki gwiazdki, naklejki kropelki lub naklejki groszki.

Aktywne filtry

Jakościowe naklejki na ścianę na materiale poliestrowym

Oferowane przez nas naklejki wykonane są z wysokiej jakości, innowacyjnego materiału poliestrowego. Zdecydowaliśmy się zastąpić nim powszechnie wykorzystywaną do tworzenia naklejek folię reklamową. Jakość wydruku, a przede wszystkim wytrzymałość gotowego produktu, w przypadku wykorzystywanego przez nas materiału poliestrowego jest zdecydowanie większa. Jest to materiał, który sprowadzamy specjalnie z Belgii. Jednak krajem jego pochodzenia jest Korea Południowa, znana z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w każdej w zasadzie dziedzinie.

 

Naklejki Kształty zapewniają doskonałe odwzorowanie kolorów, które pozostają wyraziste mimo upływu czasu. Ponadto materiał pozostaje trwale połączony ze ścianą dzięki silnemu klejowi. Przyklejenie naklejek do ściany lub dowolnej innej płaskiej powierzchni jest bardzo proste. Dlatego można to zrobić samodzielnie lub z dzieckiem, zapewniając mu przy tym doskonałą zabawę. Trzeba pamiętać, że z przyklejeniem naklejek trzeba nieco poczekać, jeśli ściana jest świeżo pomalowana. Ozdobienie ściany zalecane jest po upływie co najmniej 20 dni.