0 Item - 0,00 zł 0
W koszyku nie ma jeszcze produktów
Razem (brutto) 0,00 zł

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Naklejki na ścianę w stylu skandynawskim

Już od dobrych kilkunastu lat styl skandynawski rządzi w polskich mieszkaniach. Można śmiało stwierdzić, że zdominował on modę wystroju wnętrz. Choć najczęściej kojarzony jest z salonem i sypialnią, urządzając wnętrze w stylu skandynawskim nie można zapominać również o pokoju dziecięcym. Doskonałym uzupełnieniem wystroju będą w tym przypadku dekoracje w formie naklejek. Oferujemy wykonane w stylu skandynawskim naklejki na ścianę dla dzieci. 

Aktywne filtry

Sprawdzają się one nie tylko w mieszkaniach w całości urządzonych w ten sposób. Elementy wykonane w stylu skandynawskim cechują się bowiem uniwersalnością, doskonale komponując się z każdym wystrojem. Styl skandynawski cechuje się bowiem zastosowaniem ograniczonej palety kolorystycznej. Dominują zimne barwy oraz minimalizm w każdej postaci. Niemniej jednak w przypadku elementów do pokoju dziecięcego styl ten prezentuje się odrobinę inaczej. Pojawiają się tutaj również jaskrawe kolory, choć nadal zauważalny jest minimalizm zastosowanej formy.

Styl skandynawski – naklejki na ścianę różnego rodzaju

Wśród naklejek na ścianę w stylu skandynawskim panuje całkiem duża różnorodność. Popularnym motywem są domki skandynawskie. Grafiki budowli charakterystycznych dla regionu Skandynawii dostępne w różnych kolorach. Nie brakuje czarnych lub szarych wzorów tak charakterystycznych dla tego stylu. Jednak dostępne są również naklejki wykonane w jaskrawych kolorach. Wysokiej jakości drukowana folia matowa gwarantuje wyrazistość kolorów nawet po upływie długiego czasu. Warto również podkreślić odporność naklejek na działanie czynników atmosferycznych.