Dlaczego my ?

  • Bogaty asortyment
  • Miła obsługa sklepu
  • Szybka realizacja zamówień

Rożki / Beciki

Rożki dla niemowląt – niezbędnik każdej wyprawki

Ponieważ w brzuchu mamy dziecko czuje się najbezpieczniej, po narodzinach duże przestrzenie są dla niego na samym początku dość niecodzienne i budzą w nim lęk. Dlatego poza bliskością rodziców i tzw. kangurowaniem potrzebuje otulaczy, które zapewniają mu poczucie bezpieczeństwa. Niewątpliwie należą do nich rożki dla niemowląt. W naszym sklepie znajdą Państwo modele o modnym, eleganckim designie, które są wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim komfortowe dla maluszka.   

Rożki dla niemowląt – elegancki materiał, zapewniający ciepło i bezpieczeństwo

W pierwszych dniach i miesiącach życia malucha mnóstwo osób odwiedza młodych rodziców. Każdy chce wziąć dziecko, choć na chwilę na ręce, a jego bezpieczne przekazywanie zapewnia otulenie go w rożek niemowlęcy. W naszej ofercie znajdą Państwo modele wykonane z hipoalergicznej bawełny oraz posiadające wypełnienie z elastycznej pianki lub włókniny. Wszystkie rożki niemowlęce posiadają atest bezpieczeństwa, gwarantujący niepowodowanie podrażnień skóry dziecka. Wygodny jest sposób zakładania i zawiązywania rożków, gdyż do każdego modelu dołączona jest bawełniana wstążka.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że rożki dla niemowląt są niezwykle eleganckie i dopracowane w każdym, nawet najmniejszym, szczególe. Tłoczenia na materiale, czy wzory na wewnętrznej stronie, a także subtelna kolorystyka sprawiają, że przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Co najważniejsze, rożki wspomagają prawidłowe noszenie dziecka, zwłaszcza w pierwszych dniach, kiedy rodzice dopiero uczą się opieki nad swoją pociechą.