Nasza strona używa plików „cookies" m.in. w celach reklamowych i statystycznych. Więcej infomacji >>
Wizualizacja 3D pokoju dziecka

Wizualizacja 3D pokoju dziecka GRATIS

Zastanawiasz się którą kolekcję mebli wybrać? Czy aby na pewno wszystkie meble, które chcesz kupić wejdą do pokoju i go nie zagracą?
Jakie meble wybrać i jak je poustawiać by zaaranżować mało-ustawny pokój ze skosami?

Na te oraz inne nurtujące pytania, znajdziesz odpowiedź dzięki wizualizacji 3D pokoju dziecka.

 

 

W czym pomoże Ci wizualizacja 3D?

  • W podjęciu racjonalnej decyzji zakupowej w kontekście ilości kupowanych mebli.
  • W wybraniu konkretnej kolekcji mebli.
  • W decyzji dotyczącej wyboru dodatków do pokoju, tak aby wszystko tworzyło razem spójną całość.
  • W zaplanowaniu optymalnego ustawienia mebli, by było ładnie i funkcjonalnie.
  • W podjęciu decyzji, który pokój wybrać dla dziecka, jeśli się budujesz i wahasz, który pokój przeznaczyć dla malucha.
 

 

wizualizacja pokoju dziecka
wizualizacja pokoju dziecka
wizualizacja pokoju dziecka

 

Kiedy skorzystać z usługi wizualizacji?

Z usługi możesz skorzystać na samym początku, gdy jeszcze nie masz podjętej decyzji dotyczącej zakupu mebli lub na późniejszym etapie, gdy masz już wybrane meble, a chcesz jedynie wybrać odpowiednie dodatki do pokoju.

 

Ile to kosztuje?

Usługa jest całkowicie DARMOWA dla klientów dokonujących zakupów u nas w sklepie na kwotę minimum 1500 zł. Jeśli korzystasz z usługi przed złożeniem zamówienia, wówczas pobieramy zaliczkę 150 zł (prezentacja projektu odbywa się w salonie) lub 300 zł (jeśli zdjęcia z projektu mamy wysłać na maila). Przy składaniu zamówienia całość zaliczki jest odejmowana od kwoty zamówienia, tak że projekt jest całkowicie GRATIS.

 

W jaki sposób zlecić wykonanie projektu?

Najlepiej podjechać osobiście do nas do salonu na rozmowę. Nie trzeba się wcześniej umawiać. Podczas rozmowy, szczegółowo omawiamy Państwa preferencje w zakresie wstawianych do pokoiku mebli jak i stylu, kolorystyki pokoju oraz dodatków. Podczas rozmowy, jesteśmy w stanie Państwu pokazać na żywo pewne rozwiązania u nas w salonie, a tym samym lepiej poznać Państwa preferencje. Jest też możliwe zlecenie projektu drogą mailową, wówczas podeślemy do Państwa listę pytań, na które będziemy potrzebować odpowiedzi.

 

Co trzeba mieć przygotowane by zlecić projekt?

Przede wszystkim dokładne wymiary pokoju. Najlepiej wykonać rysunek pokoju, gdzie zaznaczymy wszystkie wymiary ścian, okna, drzwi i ewentualne kominy. Przy podawaniu wymiaru okien proszę pamiętać, nie tylko o szerokości okna, ale również jego wysokości i o tym na jakiej wysokości okno znajduje się nad ziemią i w jakiej odległości od ścian. W przypadku skosów w pokoju, najlepiej jest narysować przekrój pionowy pokoju, gdzie zaznaczymy wymiar ściany kolankowej (niższa ściana pod skosem). Jak również wymierzymy odległość prostego sufitu od ściany naprzeciwko skosu aż do początku skosu. Jeśli pokój już fizycznie jest, a nie jest w trakcie budowy, poprosimy o podesłanie zdjęć z jego wnętrza.
Przy zlecaniu projektu, bardzo pomocne jest gdy mają Państwo przygotowane zdjęcia pokojów z internetu, które się Państwu podobają, to pomoże nam lepiej wyczuć Państwa preferencje. Potrzebujemy również określić, jakie bryły mebelków mamy umieścić w pokoju, oraz które kolekcje mebli Państwo rozważają. Gdy w pokoju znajdują się już jakieś meble, bardzo prosimy o dokładne ich zwymiarowanie i podesłanie zdjęcia.

 

Jak długo trwa przygotowanie wizualizacji?

Przygotowanie pełnego projektu trwa ok 2 tygodnie. Zapraszamy wówczas Państwa do salonu na prezentację projektu. Jest to czas dla Państwa, podczas którego można jeszcze na żywo wprowadzać pewne zmiany do projektu lub wypróbować inne alternatywne ustawienie mebli. Jesteśmy również w stanie pokazać Państwu zaproponowane przez nas dodatki w projekcie na żywo w salonie. Oczywiście w przypadku gdy mają Państwo do nas daleko, możemy wysłać Państwu zdjęcia na maila i omówić projekt telefonicznie.
Jeśli bardzo Państwu spieszy się z terminami, np. ze względu na zbliżający się termin porodu lub remontu, jesteśmy w stanie przygotować Państwu w krótszym czasie niż 2 tygodnie układ mebli w pomieszczeniu, aby można było złożyć wcześniej zamówienie na meble.

   

Masz do nas pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji :)
Serdecznie Zapraszamy!

Pokój dla dziecka