Pokój dla chłopca 6 - 9

Nasze dziecko nie może niestety przez cały czas mieszkać w tak samo wyglądającym pokoju. Już samo łóżko trzeba regularnie wymieniać, bo niemowlak nie może na początku spać w zwyczajnym łóżku - a z tego dziecięcego prędko przecież wyrasta. Zmieniają się jego potrzeby i zmienia się także gust – w pewnym momencie, czy tego chcemy czy nie, musimy się liczyć z koniecznością przeprowadzenia remontu.


Jak urządzić pokój dla chłopca w wieku lat 6-9?

Tutaj jego potrzeby są już trochę inne niż te, które miał w młodszych latach. Wtedy mógł przebywać w dowolnym pomieszczeniu, a jego głównym zadaniem była zabawa i spędzanie czasu z rodzicami. Teraz wchodzi już w wiek szkolny i konieczne jest przystosowanie do tego także jego otoczenia. Co będzie mu na pewno potrzebne? Nie obejdzie się bez biurka, przy którym będzie mógł odrabiać zadania i przyswajać nową wiedzę. Potrzebne jest mu oczywiście również większe łóżko - teraz już możemy kupić takie, które wystarczy mu na dużo dłużej.


Jeżeli chodzi o samą estetykę pokoju to na pewno trzeba spytać o zdanie chłopca i warto wspólnie zapoznać się z dostępnymi aranżacjami. Na naszej stronie również możesz znaleźć ciekawe inspiracje, a jeżeli coś Ci się spodoba - możemy przygotować dla Ciebie pełny projekt. Bez problemu możesz zmienić poszczególne elementy – kolory, wymiary czy dekoracje danych mebli. Postaw na kolor i funkcjonalność!