Pokój dla chłopca noworodka

Urządzając pokój dla niemowlaka, rodzice stają przed wyzwaniem, które czasem ich przerasta. Chcą stworzyć taki pokój, w którym dziecko będzie mogło przebywać przynajmniej przez pierwsze kilka lat swojego życia. Wielu rodziców próbuje powstrzymać się przez wyborem takiej aranżacji, która może szybko znudzić się maluchowi. Zamiast więc urządzać pokój bardzo mocno w stylu chłopięcym czy dziewczęcym - trzeba wybrać coś neutralnego, co przetrwa przez długi czas.


Jak urządzić pokój dla chłopca w wieku niemowlęcym?

Ciekawym motywem są zawsze zwierzęta, bo dzieci uwielbiają je w każdym okresie życia i mamy tutaj do dyspozycji bardzo dużo różnych przedmiotów w kształcie wybranych zwierząt - naklejki na ścianę, lampki nocne, poduszki, krzesła, kosze na śmieci czy maskotki.


Niezmiennie ogromną popularnością cieszy się też kosmos – rakiety, gwiazdy, astronauci. Chłopcy często fascynują się tymi rzeczami i na pewno o wiele przyjemniej będzie im się zasypiało w pokoju, gdzie cała ściana usłana jest gwiazdami. Dla chłopca niemowlaka polecamy mebelki w kształcie domków i tipi.


Oferujemy indywidualne projekty pokojów dla chłopca, gdzie wykorzystano właśnie motywy zwierząt i kosmosu – ale także dinozaurów czy gór. Każdy może znaleźć tutaj przynajmniej inspiracje do tworzonego pomieszczenia. Jeżeli w ogóle nie masz pomysłu na urządzenie pokoju dla niemowlaka, postaramy się stworzyć idealną aranżację, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.