Pokój dla dziewczynki noworodka

Pokój dla niemowlaka dziewczynki +0 - aranżacje, projekty pokoju

Podczas urządzania pokoju dla niemowlaka, zwracamy uwagę na to, jakie wybierzemy różne ozdoby, kolory zabawek i ścian. A w sytuacji, gdy wiemy już, że urządzamy pokój dla dziewczynki - możemy popuścić wodzę fantazji i zaprojektować jej pokój godny prawdziwej księżniczki.


Jak urządzić pokój dla niemowlaka dziewczynki?

Rodzice najchętniej sięgają tutaj po kolor różowy, aczkolwiek w ostatnich latach trochę zmienia się ten trend i coraz bardziej popularne stają się aranżacje w stonowanych barwach w stylu boho. W naszych projektach dla niemowląt stawiamy zazwyczaj na uniwersalizm i korzystamy z takich materiałów, które można w przyszłości łatwo zastąpić - mogą to być chociażby naklejki na ścianę czy tapety. Dzięki nim pokój można ozdobić księżniczkami czy zwierzątkami - a po latach po prostu wymienić te naklejki na takie, które nasza córka wybierze już sobie sama. W naszych pokojach najczęściej używamy białych mebli, które stanowią uniwersalne tło dla barwnego pokoiku.


Jeżeli potrzebujesz pomocy przy dekorowaniu pokoju dla malutkiej dziewczynki, to skontaktuj się z nami – pomożemy Ci! Nie zapomnimy o niczym i zaproponujemy funkcjonalną i estetyczną aranżację, w której Twoje niemowlę będzie czuło się bezpiecznie i przytulnie.