Projekty z meblami vox

Meble VOX dla dzieci - te projekty to nasza specjalność :-)


Jesteśmy wyjątkowym salonem mebli VOX, który specjalizuje się w projektowaniu pokoi dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy mamami, zatem doskonale znamy potrzeby zarówno naszych pociech jak i oczekiwania rodziców względem pokoju dziecka. Pasja do projektowania wnętrz oraz miłość do dzieci sprawia, że tworzone przez nas pokoje są WYJĄTKOWE - takie jak ich przyszli mieszkańcy :).

Zaprojektuj i wyposaż razem z nami piękną i praktyczną przestrzeń dla Twojego dziecka. Projektujemy i obsługujemy zamówienia online oraz stacjonarnie. Zatem możesz zorganizować wszystko wygodnie z własnego domu. Organizujemy dostawy na terenie całej Polski. Przy zakupie mebli w naszym sklepie - projekt otrzymasz GRATIS.


Zobacz jakie projekty możemy dla Ciebie przygotować

W naszym sklepie nie tylko zaprojektujesz pokój dla swojej pociechy ale również zakupisz wszystkie potrzebne elementy: meble VOX dla dzieci, materace, lampy, tapety oraz wszelkie inne dodatki. Dzięki usłudze projektowej pokój będzie dobrze przemyślany i funkcjonalny. Będziesz mieć pewność, że wszystkie meble o jakich myślisz wejdą do pokoju. Zaproponujemy Ci optymalne ich ustawienie oraz dobierzemy dodatki tak, aby wszystko stanowiło spójną całość. Następnie wszystko kompleksowo dla Ciebie zorganizujemy, tak by dotarło do Twojego domu. Proste, prawda :) ?

Masz pytania? Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie!

PROJEKT POKOJU MOŻESZ ZAMÓWIĆ KLIKAJĄC  TUTAJ.

Co jeszcze wyróżnia meble Vox dla dzieci?


Meble Vox dla dzieci dostępne są w wielu różnych wariantach. Każdy produkt z oferty marki wyróżnia się starannym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Sprawia to, że posłużą one dziecku przez długi czas, nawet pomimo intensywnego użytkowania. Jest to niezwykle ważne w przypadku projektowania pokoju, który ma rosnąć razem ze swoim mieszkańcem. Wszystkie rozwiązania, które wykorzystano w meblach Vox, są starannie przemyślane i w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych pociech. Dzięki temu pomogą Ci przygotować przestrzeń, w której maluch będzie swobodnie poznawać najbliższe otoczenie. Meble Vox dla dzieci są także niezwykle atrakcyjne wizualnie i modne, dzięki czemu każdy projekt, który zostanie stworzony na ich bazie, będzie pięknie się prezentował. Z jakimi projektami najlepiej komponują się meble Vox dla dzieci?


Meble Vox dla dzieci są na tyle uniwersalne, że możesz przy delikatnych modyfikacjach dostosować je do dziecka w każdym wieku. Różnorodność stylów, bogata kolorystyka i szeroka gama wysokiej jakości materiałów sprawiają, że z ich pomocą możliwe jest zaprojektowanie idealnego pokoju dla dziecka bez względu na potrzeby i preferencje. Decydując się na wykorzystanie propozycji marki Vox, możemy przygotować jasną sypialnię dla niemowlęcia, elegancką przestrzeń dla małej księżniczki czy schludny pokój do nauki dla ucznia szkoły podstawowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami, które najlepiej pokazują wielofunkcyjność mebli Vox dla dzieci.